Даниел Боримиров днес официално ще бъде вписан в Търговския регистър като изпълнителен директор на Левски.
Първата му работа след това ще бъде да подпише документа за отпускането на три премии, които играчите са си заслужили с постигнатото на терена, пише "Блиц".
Боримиров ще освободи футболистите и треньорите в тима от ветото на адвоката, който отказа да разпише заповедта за заслужени премии, въпреки че парите за тях са били отпуснати от генералния спонсор на клуба.
USD
CHF
GBP
z0rkal
на 02.05.2023 в 12:09:52 #5Дедо Боре, ще назначи Афродита за финансов директор, Таки развързва кесията в компанията на Баце, после говедата ще реват в хор, как били сами срещу всички
CSKArcho
на 02.05.2023 в 10:19:21 #4Само Гонзо може да му се опре по тъпота на тоя човекоподобен индивид.Не че Любо супата и Костадинов им отстъпват де, но все пак в БФС са топ отрепките, Левски трудно ще ги догонят дори и Божинката да вземат
z0rkal
на 02.05.2023 в 09:29:14 #3edin_chovek
на 02.05.2023 в 06:58:41 #2Да се сбие на мач на юношите
Вторият му ход ще е да върне некадърния си син у лески , ако още рита топка
abc-xyz
на 02.05.2023 в 06:54:27 #1“Генералният спонсор” дава пари за премии, заплати, води на работа в свои фирми собственика и директорите, плаща дългове, плаща данъци и накрая го приравняват с искърско говедо и му казват, че не трябва да се меси в управлението!