Европейският шампион Реал (Мадрид) победи след изпълнение на дузпи отбор на звездите на американската МЛС. Испанците имаха цели 30 положения за гол, но в крайна сметка редовните 90 минути завършиха при резултат 1:1. Борха Майорал изведе Реал напред в 59-ата минута, но Дом Дуайър изравни в 86-ата. При дузпите мадридчани биха с 4:2.

Майорал получи извеждащ пас в пеналта и с прецизен удар вкара за 0:1. В 68-ата минута Гарет Бейл удари греда. В 86-ата минута Макарти стреля с глава в гредата, а в последвалото меле Дом Дуайър отблизо изравни.

В крайна сметка се стигна до дузпи, като героят за американците Дуайър пропусна от бялата точка, а след това същото направи и Джовани дос Сантос. Всички изпълнители на Реал реализираха.