От Mercedes-Benz обявиха, че вече предлагат система за интегриране на мултимедийната комуникационна мания iPhone за моделите си C-Class, E-Class, CLK-Class, CLS-Class, S-Class, CL-Class, SL-Class, M-Class и R-Class, съобщи Автопрес 2001.
Системата ще се предлага и за новия модел GLK- class, когато започнат неговите продажби през октомври.
Свързването на iPhone се осъществява чрез специална букса, която е интегрирана в средната конзола.
Тя позволява на водача и неговия спътник лесно да прехвърлят между функциите на мобилния телефон и тези на аудиосистемата.
За допълнително удобство, оперирането с телефона може да се извършва и чрез бутоните на мултифункционалния волан на автомобила, а на дисплейя на колата се подава информация за статуса на iPhone, музикалните функции, името на възпроизвежданата песен и др. Успоредно с това, батерията на телефона се зарежда.
такива ми ти работи
на 23.06.2008 в 17:56:36 #1Да вземете да махнете това лайно, че сте нас път да ме загубите като посетител..