"Most Of Evil Music" официално обявиха предстоящите концерти в България на шведските дет метъл легенди Dismember и полските брутални детаджии Behemoth.

И двете групи ще свирят в зала „София", която се намира на бул. „Джеймс Баучър" 76. Шоуто на шведите ще се състои 18 юни, като билетите ще струват 23 лева, а в деня на концерта 28.

Поляците ще забият в същата зала на 30 май - на предварителна продажба билетите ще са на цена от 25 лева, а в деня на концерта 30.

Стана ясно, че и концертът на Vader на 19 май ще се състои в същата зала, като за него ще важат билетите, закупени за несъстоялото се шоу на групата през декември миналата година. Иначе билетите струват 20 лева, а в деня на концерта 22.


Припомняме, че по покана на "Most Of Evil Music" на 17 май в зала „Фестивална" в столицата ще се изявят легендарните пауър метъли Blind Guardian. Входът е 35 лева, а в деня на концерта 45.

Всички концерти са с начален час 19:00, а билети за тях се продават в мрежата на Eventim и "О.Ч.З."