Max The Sax от Parov Stelar ще свири в клуб Mixtape 5 на 10 май, предаде Stand.bg.
Талантливият саксофонист ще представи на българските фенове съвсем новия си солов проект, включващ електро суинг хаус с живи барабани, електронни бийтове и виртуозно сакс изпълнение.
Родната публика ще стане свидетел на историческото начало на самостоятелния проект на артиста, изпълнен с нови денс интерпретации на познати джаз мелодии и собствени версии на парчета на Parov Stelar.
Вратите на клуба ще бъдат отворени в 22:00, а тон на вечерта ще дадат The Smugglers Collective. Нощта ще бъде дълга, защото след саксофонните приключения на Max The Sax танците ще продължат с Groovemasta.
Промоционалните билети струват 20 лева, редовната им цена ще бъде 25, а на място - 30 лева. Те могат да бъдат намерени в мрежата на Eventim.
Саксофонистът на Parov Stelar идва в София

Източник: ParkLive/Bushmills
Още по темата
Водещи новини
Бизнес
Истории
ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО
Chronicle
