Локомотив (Пловдив) и Ботев (Враца) откриват 19-ия кръг в родната efbet Лига. Двата отбора се изправят един срещу друг днес в 16:30 часа.

В последно време "черно-белите" позабравиха за загубите и започнаха да трупат точки. Само едно е поражението в последните девет кръга и то от Лудогорец в Разград. Определено тимът изпитва трудности в защита и сухите мрежи не са често събитие.

Новият собственик на Локомотив (Пловдив) е спонсор

Новият собственик на Локомотив (Пловдив) е спонсор

Става въпрос за компанията "money +"

Обичайно Георги Минчев и Димитър Илиев успяват да компенсират това с действията си в атака, но това не се случи в двата мача през декември при равенства 1:1 с Черно море и Славия.

WINBET - победата е на един клик разстояние! (18+)

Настроението в Ботев пък е приповдигнато, след като в предходния кръг врачани биха с минималното 1:0 Берое у дома след дълга серия от 13 мача без победа.

Така загубата от Ботев Пловдив остава единствена за предишните четири кръга, в които бяха запазени три сухи мрежи, като едната от тях бе при нулево реми като гост на Левски.

Играч на Ботев (Враца) претърпя успешна операция на лицето

Играч на Ботев (Враца) претърпя успешна операция на лицето

Георги Николов е играл в 15 от 18-те мача на врачани през сезона

В състава на домакините днес ще отсъства единствено Марсал, който е с травма. Ботев също няма твърде много проблеми. Единственият отсъстващ ще бъде Николов. Това ще е последен мач и за двата тима през 2021-а година.