Двете момчета, пострадали при тежката катастрофа в Горна Оряховица, вече не се намират в реанимация. Това съобщават от болница "Пирогов".
От лечебното заведение посочват, че 15-годишното момче е настанено в Детската травматология. Ден по-рано там е преместено и 12-годишното момче.
Припомняме, че при тежката катастрофа в Горна Оряховица на 18 юни пострадаха петима непълнолетни - 15 годишният водач и четирима пътници, двама на 12 г. и двама на 14 г.
Две от момчетата бяха транспортирани с медицински хеликоптер до София. Те преминаха реанимационно и хирургично лечение.

USD
CHF
GBP