Двете момчета, пострадали при тежката катастрофа в Горна Оряховица, вече не се намират в реанимация. Това съобщават от болница "Пирогов".

От лечебното заведение посочват, че 15-годишното момче е настанено в Детската травматология. Ден по-рано там е преместено и 12-годишното момче.

Припомняме, че при тежката катастрофа в Горна Оряховица на 18 юни пострадаха петима непълнолетни - 15 годишният водач и четирима пътници, двама на 12 г. и двама на 14 г.

Две от момчетата бяха транспортирани с медицински хеликоптер до София. Те преминаха реанимационно и хирургично лечение.

15-годишен шофьор се удари в стълб в Горна Оряховица, петима непълнолетни пострадаха
Обновена

15-годишен шофьор се удари в стълб в Горна Оряховица, петима непълнолетни пострадаха

Две от пострадалите момчета са с опасност за живота, други 2 са в неврохирургия в тежко състояние