Гигантският подвиг на Димитър Бербатов, който вкара цели 3 гола във вратата на Ливърпул в голямото дерби на английския футбол вчера, не остана незабелязано по света. Медиите в цял свят в един глас се прехласнаха по гениалните докосвания на национала. Най-обширен в оценката си за българина е "Сън".
"Този Бербатов наистина може да играе, когато главата му е чиста. Дори сър Алекс Фъргюсън призна, че нападателят е имал тежки моменти в първите си два сезона на "Олд Трафорд".
Българинът обаче започна по невероятен начин настоящата кампания. Това беше едно от най-добрите представяния на нападател в този знаменит сблъсък. Берба заслужи 9 по десетобалната система. Той вече наистина е човек, който струва 30 млн. паунда", коментира изданието.
"Това беше победа, след която сър Алекс Фъргюсън изглеждаше по-умен от обикновено. В деня преди мача той реши да насочи вниманието към Димитър Бербатов и обясни защо е платил за него 30 млн. паунда. И как само отговори българинът", пише "Дейли мейл". Един от най-четените сайтове в света "Goal.com" пък поставя умопомрачителната и рядкосрещана оценка 9,5 за представянето на българския таран.
pusi
на 20.09.2010 в 22:29:42 #3Браво Бербо,ти си велик
![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/bgflag.gif?_=1446728989)
kokoboi
на 20.09.2010 в 15:33:22 #2като плешивец или с диадемата ?![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_lol.gif?_=1446728989)
Meteora
на 20.09.2010 в 13:50:13 #1Ех, Нюза! Барем една актуална снимка да бяхте изтипосали!