ЦСКА надви с 1:0 Арминия (Билефелд) в първата си контрола на германска земя, предаде Гонг. "Червените" изиграха добро първо полувреме, в което изковаха успеха. Срещата се игра при изключително топло време, което попречи двата тима да покажат нещо по-стойностно.

"Червените бяха по-добрият отбор през първата част и можеха да стигнат и до по-убедителен резултат срещу тима на Кристиан Циге.

В 34-ата минута Маркиньос, който играе като втори нападател, реализира единственото попадение досега. Малко преди това бразилският халф нацели и градата, след като прехвърли вратаря на немците Фернандес.

През второто полувреме играта се разстрои от многото смени. Положенията бяха малко, а двата тима явно се примириха бързо-бързо с равенството.

Още в началните минути резервата Делев комбинира с Минев, но последният пропусна от удобна позиция.

В последните минути Арминия можеше да стигне до изравняване, но Иван Караджов спаси ценния аванс на отбора му.