Манчестър Юнайтед победи много драматично Уувърхемтън с 3:2 за Купата на Англия. „Червените дяволи" играха без голяма част от титулярите си и стигнаха до победата в последните минути на двубоя. В състава на сър Алекс Фъргюсън не попадна и българинът Димитър Бербатов.

Срещата започна изненадващо равностойно, а в първите минути опасните положения пред двете врати почти липсваха. В 12-ата минута добро положение за гол пропусна Обертан, а малко по-късно и Бебе стори същото.

Първото полувреме на „Олд Трафорд" завърши без гол. Втората част започна по-добре за домакините, които още от първите минути натиснаха своя съперник. Така в 53-ата минута Бебе успя да открие резултата. Само 4 минути по-късно обаче Елокоби изравни. В 71-ата минута Парк даде нова преднина на домакините след като получи добър пас от Македа.

След малко обаче Дарън Флетчър допусна глупава грешка в защита, която подари топката на Фоли, който отново възстанови равенството. Победата донесе Ернандес в последната минута, когато проби отлично и стреля неспасяемо с левия крак.