Себастиан Льоб беше подложен на успешна, но изключително тежка операция на ръката - счупване на 4 места, в резултат на падане от велосипед, съобщават от Автопрес 2001.
Поради невъзможността на пилота да стартира в Рали Турция (12-15 октомври), ръководството на Kronos Total Citroen WRT избра друг пилот- легенда, който да заеме мястото на Льоб до неговото възстановяване.
Колин Макрий ще седне зад волана на брандираната с №1 Citroen Xsara WRC, а до него ще застане верният му навигатор Ники Грист. Двамата имат изключително дълга и богата състезателна история - 83 старта от общо 145 участия за Макрий в Световния Рали Шампионат.
Колин е бил избран от ръководството на Kronos Total Citroen WRT поради богатия си състезателен опит. В актива си пилотът има 25 световни победи и шампионска титла от 1995 година.
СССР
на 09.10.2006 в 22:33:11 #1Има и игра Колин Макрий аз я имам