Високопоставен украински представител обяви, цитиран от Ройтерс, че липсата на достатъчно количества газ за доставки за Европа е причината Русия и Газпром да отлагат разрешението на конфликта между двете страни. „Руската федерация и Газпром нямат достатъчно газ за европейските потребители и затова протакат разрешаването на газовия проблем с Украйна.", заяви Богдан Соколовски, президент по въпросите на енергийната сигурност на Украйна.
USD
CHF
GBP
sedese
на 12.01.2009 в 12:24:23 #25Avenger_, това окончателно ме застреля,
Avenger_
на 12.01.2009 в 12:22:04 #24У России может и нет газа, но ракет хватит на всех!

sedese
на 12.01.2009 в 12:20:47 #23Wiseone, ето сега идва моментът да се разбере в такъв случай, имат ли, нямат ли.
Wiseone
на 12.01.2009 в 12:18:17 #22sedese Казано честно и много хора в България си задават този въпрос, след като Газпром изкупува газ от Туркменистан.
sedese
на 12.01.2009 в 12:15:58 #21Avenger_, недей така. Юлия е яко парче. Разбираеми са чувствата на сушито.
sedese
на 12.01.2009 в 12:15:05 #20Wiseone, прочетох статията. Човекът в тази статия сам си задава въпроса "А может у России просто нет газа?" в условно наклонение. Ми най-добре е сам да отиде и да провери на мято, вместо да пита сам себе си.
Avenger_
на 12.01.2009 в 12:12:56 #19sushiclub - ти пък чак толкова ли си влюбен в Юлия, че се засегна?
Avenger_
на 12.01.2009 в 12:11:43 #18sushiclub
къде пък съм споменал изобщо България бе, леке?
sushiclub
на 12.01.2009 в 12:10:40 #17Avenger_ Ти мазохист ли си... или просто мразиш България...
Wiseone
на 12.01.2009 в 12:09:58 #16sedese Чети по-долу оригиналния текст, който е пейстнал Венджи.
Avenger_
на 12.01.2009 в 12:09:57 #15sedese

Wiseone
на 12.01.2009 в 12:09:09 #14Avenger_ Добре, ама нека все пак ти да си първи
sedese
на 12.01.2009 в 12:08:03 #13Wiseone, чакай сега. В статията пише " ЗА НИКОЯ СТРАНА".
Avenger_
на 12.01.2009 в 12:07:56 #12Wiseone - ми айде да се самоубиваме тогава
Wiseone
на 12.01.2009 в 12:05:40 #11Спарко, не че няма ИЗОБЩО, а няма ЗА ВСИЧКИ (разбирай за такива като Украйна, България и др. подобни), които не представляват особен интерес за Русия.
sedese
на 12.01.2009 в 12:04:59 #10Хе, хе. Тоя Соколовский е май приятел на нашия Васил Филипов. Единият пее, а другият му приглася.
Спарко
на 12.01.2009 в 12:03:08 #9e за вътрешнияя си пазар що има? За китай що има, по син поток и през беларусия що има? ама соростутките веднага пляскат ... пфу продажни псета
Avenger_
на 12.01.2009 в 11:56:46 #8На мен ми прилича на "Дневниците на един луд"
Но Евала на Нюза - такъв шикозен превод са праснали - направо "ШОК" да им завиди
android
на 12.01.2009 в 11:56:45 #7Това не може да е вярно. Руснаците не са стока, но газ имат. Ако имаха и малко повече мозък - цена нямаше да имат.
LifeStyle
на 12.01.2009 в 11:55:20 #6Хахахаххахахах Нещастници ! Що не си платихте у време, бе!