Тази вечер от 20:00 часа, Ботев приема Лудогорец в Пловдив в последен двубой от деветия кръг в Първа лига.
"Орлите" нямат право на нова грешна стъпка в първенството, тъй като ще се отдалечат от върха, където борбата в момента се води между ЦСКА и Левски, който играят помежду си през другата седмица.
Въпреки загубата на разградчани от Байер (Леверкузен) в Лига Европа, старши треньорът на "канарчетата" Николай Киров заяви, че няма как съперникът им да бъде подценен и едва ли това ще повлияе по някакъв начин на срещата помежду им.
И двамата наставници ще могат да разчитат на най-добрите си играчи и се очаква много интересна борба за трите точки.
USD
CHF
GBP
mirrco
на 23.09.2018 в 18:28:13 #42Агата се е подсигурил....никаква дузпа...тия зелени боклуци само да духне вятъра и падат...
MM61
на 23.09.2018 в 18:26:25 #41Егати цирка!!!!Докога,бе!Да излизат всички останали отбори от това безмисленно пурвенство И агата да си взима всички видове купи!То бива,то може,ама това вече минава всякакви граници!Егати БФС тата,егати продажниците,егати подигравката!Затова цяла България се радва когато малките зелени човечета губят в Европа,там още не са достигнали ръцете на Манджуковци разни и Аги разни!Всяко лягане на зелено човече е фаул или дузпа,засади няма за тях,ръцете им винаги са в помощ!А за съдийте,нямам думи!Особено за тоя,Сватба ли е,Брадва ли е...Смях,подигравка и пълна порнография!Докога ,бе,докога един мазник ще си прави каквото си иска?Такава държава точно НЕМА!И коментатора на мача е най-големия защитник на всичкото,което се прави на терена!За премия от Аго ли и той чака???
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:24:01 #40Какви българи ги подкрепят шалварите? Аз не познавам нормален българин, който да харесва този гнусен проект
XAN_lil
на 23.09.2018 в 18:23:21 #39Някой да не си помисли, че Путяв ще бие
Сателита е за това, хем да врътнат малко тото, хем да си полегнат в точното време
hufu
на 23.09.2018 в 18:21:12 #38някъде публиката няма да издържи на гаврите на съдиите и ще ги поздравят сериозно барабар със зелените селяни. Тази гавра не може да е безкрайна. А такива симуланти и провокатори като шалварите няма
не знам как може да има българи, които да ги подкрепя
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:20:58 #37Аз към Ботев съм доста скептичен когато играят срещу Нямахорец. След говедата те са им най-вярната ковра.
Бай Филип
на 23.09.2018 в 18:18:33 #36ебаси измислената дузпа .почна се с гювеча за делиорманските гювендии.Сега ще има и червен картон за Ботев или още една дузпа..
ChernotoVlechugo
на 23.09.2018 в 18:18:10 #35Играе се яко мача, но съдията му еб.а мамата
hufu
на 23.09.2018 в 18:17:13 #34сватбата ако се наложи сам ще им вкара гол
забравихте ли , каква дузпа не дадоха на етър срещу агите
и после ми разправяйте как кренвиршите играят честно и просто са добри и побеждават без съдии
ChernotoVlechugo
на 23.09.2018 в 18:17:04 #33Егати гнусарите, по измислена дузпа не успяха да им дадат
Мик Джагър
на 23.09.2018 в 18:15:46 #32Какво става, истински ли е мача и ли пародия като с Верея?
hufu
на 23.09.2018 в 18:15:11 #31А видяхте ли Неделев колко се радва след гола си
този човек заслужава поздравление, че не се продаде на агата за сега, повече от година се знае , че агата се опитва да му сложи шапка с пискюл
hufu
на 23.09.2018 в 18:11:17 #30сблъсъка на макенджиев и джеси не е в малкото наказателно. Двамата тичат към топката и джеси първи стига до нея и е отклонява в гредата, а макенджиев се блъска в него
вчера се видя как бързо свириха дузпа срещу ЦСКА в монтана, а за 7 години срещу разград са свирили по една дузпа на година
а говедата миналата дузпа изпуснаха повече дузпи от тези които дадоха за ЦСКА
house_75
на 23.09.2018 в 18:06:59 #29CarpeDiem на 23.09.2018 в 20:56:02 #59 Бай Киро ще сдаде титлата. Въпросът е на кого. ========== Искаш ли точно инфо, като миналия сезон.
boris
на 23.09.2018 в 18:05:17 #28Следващата седмица - деветият купен отбор ще легне на ЦСКА в първенството!
hufu
на 23.09.2018 в 18:04:54 #27абе какво се занимавате с кренвиршите ... това , че има да пишат трима , четирима тук които се правят на фенове на разград е смешно и на мача им сега да няма един кренвирш в пловдив, като гостуват на армията или на виваком гейаренаа пак са една маршрутка селяни
този отбор след 7 години и 7 титли, няма и една десета от феновете на божинович и ботев ню йорк, за тези на ботев пловдив да не говоря
CarpeDiem
на 23.09.2018 в 17:56:02 #26Бай Киро ще сдаде титлата. Въпросът е на кого.
hufu
на 23.09.2018 в 17:54:23 #25Кучето добре е представил нещата доносниците от подуяне ще изхарчат много пари тази година за да се намърдат на мястото на гелосания двата тумора на българския футбол добре че говедата не са умни, иначе не си представям как може да търпят собственика им да е основен спонсор и на шалварите
идържаш отбор и даваш пари и на друг
и после порното в разград от миналта година
smili
на 23.09.2018 в 17:52:37 #24лудогорец са по-добри от оранжевото менте добре е да паднат
Аlex
на 23.09.2018 в 17:50:39 #23Ей това моя БОТЕВ.