Тази вечер от 20:00 часа, Ботев приема Лудогорец в Пловдив в последен двубой от деветия кръг в Първа лига.
"Орлите" нямат право на нова грешна стъпка в първенството, тъй като ще се отдалечат от върха, където борбата в момента се води между ЦСКА и Левски, който играят помежду си през другата седмица.
Въпреки загубата на разградчани от Байер (Леверкузен) в Лига Европа, старши треньорът на "канарчетата" Николай Киров заяви, че няма как съперникът им да бъде подценен и едва ли това ще повлияе по някакъв начин на срещата помежду им.
И двамата наставници ще могат да разчитат на най-добрите си играчи и се очаква много интересна борба за трите точки.
USD
CHF
GBP
VB
на 23.09.2018 в 17:46:14 #22Утре ще се лее гел
DrINKO
на 23.09.2018 в 17:44:19 #21ГГ май е развързал кесията и премиера противниците на зелените мастии! БотевЪ играят доста надъхано! Браво!
hufu
на 23.09.2018 в 17:41:50 #20говедата страдат сега за господарите си
мачкайте канари
hufu
на 23.09.2018 в 17:40:46 #19сватбата пак спаси селяните на агата дали с 10 , щяха да имат шанс за обрат
разград ако искат да си върнат формата да вземат божинович
Cantona7
на 23.09.2018 в 17:40:15 #18“Зеленият кораб” потъва
ChernotoVlechugo
на 23.09.2018 в 17:37:31 #17Браво на папагалите
ChernotoVlechugo
на 23.09.2018 в 17:36:55 #16За Кешеру втори жълт кога?!?
DrINKO
на 23.09.2018 в 17:35:36 #15Няма мач бе аванта за шимпанзетата на мазната мастия!!! КиШери ми спестиха нарисуван втори жълт картон!!! Ама как да спасят мача с 10 души?
Rafata
на 23.09.2018 в 17:29:15 #14Сбирай се народе - шибaт шалварите
boris
на 23.09.2018 в 17:28:20 #13Парахода веч наваля на милия бряг, Ботев шапката си сваля, че говори пак: — Хайде, братя, излезнете, тука ще се спрем и земята цалунете, дето ще да мрем! И от радост упоени пред левския стяг всички падат на колени на светия бряг. — Братя! — вика им войвода със гърмовен глас. — Скоро радостно народа ще посрещне нас! Скоро с гръм ще поздравиме Стара планина, кървав бой ще заловиме с турски племена!
SLAP
на 23.09.2018 в 17:26:35 #12Тук ще има зверска обръщачка, Разград ще възкръснат, ще направят чутовен подвиг, нещо невиждано, ще са научили урока от "Аспирините", ще ги надминат даже! Мача е 2:4!
hufu
на 23.09.2018 в 17:22:18 #11къде е агитката на селяните от разград
кренвиршите ли свършиха или днес е почивен ден в заводите на агата
hufu
на 23.09.2018 в 17:20:06 #10мача е 3-3 и лефски ще мечтаят за калъфка
Cantona7
на 23.09.2018 в 17:19:17 #9Аутуори,осра се! Сега кой ще ти чисти лайната?
Оставка! Оставка! Оставка! Оставка! Оставка!
hufu
на 23.09.2018 в 17:18:19 #8що не подкрепяте националната кауза
нали говедата и обелките редовно им
Аlex
на 23.09.2018 в 17:16:52 #7Не е лошо като за сателит,м? АЙ КАНАРИИИИИ.МАЧКАЙ.
hufu
на 23.09.2018 в 17:16:33 #6house_75
на 23.09.2018 в 17:14:46 #5Ботев ще им скъса шушоните, на шалварспорт.
house_75
на 23.09.2018 в 17:13:21 #4Тъй като топа е заспал: ================================= house_75 на 23.09.2018 в 20:07:31 #37 Малко добри новини. =============================================== На 26 септември Комисията по въпросите на децата, младежта и спорта ще проведе редовно заседание от 14.30 ч., залa 142 в сградата на Народно събрание на пл.“Княз Александър I” № 1, при следния ДНЕВЕН РЕД 1. Обсъждане за второ гласуване на Законопроект за физическото възпитание и спорта № 702-01-25, внесен от Министерски съвет на 05 октомври 2017 г., приет на първо гласуване на 13 декември 2017 г. 2. Разни Очаква се законът да бъде подкрепен от всички политически сили, след като бяха приети направените близо 70 поправки на опозицията, където водещ експерт е Иван Ченчев, който също не е безучастен към съдбата на червения клуб и бе изявен противник на Закона
Аlex
на 23.09.2018 в 17:10:09 #3