Левски приема Арда в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Георги Аспарухов" старира от 16:30 часа.
"Сините" ще имат за задача да доказват добрата си форма, която демонстрираха срещу Локо (Пд) в последния си двубой, който спечелиха с 1:0.
Съперникът Арда обаче се представя доста добре в шампионата и може да поднесе изненада на всеки един отбор.
Към момента тимът на Николай Киров е на 3-ото място с 24 точки, докато "сините" са 9-ти с актив от 14 пункта.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Очаква се старши треньорът на Левски Славиша Стоянович да не прави големи промени в състава си от този, който се наложи над Локомотив (Пловдив).
Добрата новина е завръщането на Паулиньо.
В лагера на гостите няма сериозни проблеми.
Любопитна подробност е, че Арда се разписа във всеки от досегашните три мача с Левски, но в тях спечели само една точка - 1:1 на 15 август на свой терен.
Общият баланс показва 2 успеха за Левски и 1 реми при голова разлика 6:3. Единствената среща на "Герена" помежду им завършва 2:1 за "сините".
USD
CHF
GBP
бате ВИ
на 05.12.2020 в 16:15:23 #66Удоволствие е да се наблюдава Малката перука , реакция, засилване, плонжиране ,плячкосани по ***... Абе всички нюанси на варварството владее
VLAD
на 05.12.2020 в 16:14:20 #65Вземи първо си смени ника, щото да се пишеш Черноризец и да пишеш "пошештите"? Дори да си искал да напишеш пИшештите, пак не си го уцелил. Пробвай още веднъж.
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 16:13:48 #64Арда са грамотен отбор, който играе с желание и говедата просто нямат шанс, въпреки, че днес не се получи много играта на кърджалии.
ChernotoVlechugo
на 05.12.2020 в 16:12:42 #63Чиста дузпа за шалварите
:
VLAD
на 05.12.2020 в 16:11:24 #62Дуета Николери вече в пълен състав.
Chernorizec
на 05.12.2020 в 16:11:22 #61Само 1 въпрос към пошештите тук: по критерия за картона на Райнов, колко картона трябваше да получи десния бек на Арда Стоев?
Mr.Jack
на 05.12.2020 в 16:10:52 #60Това момче Галчев показва железен характер, така трябва да е когато ти се дава шанс и трябва да се доказваш.
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 16:09:01 #59Влиза Божигол
ChernotoVlechugo
на 05.12.2020 в 16:07:53 #58Вдлъбнаха рогите на младото копито
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 16:07:39 #57Ццц на Папигол му откинаха рогата
ChernotoVlechugo
на 05.12.2020 в 16:06:20 #56Арда не им играе като Велбъжд и Подуенци зацапаха свещите
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 16:03:35 #55Арда си играят с огъня...говедата отправят втори удар в мача...
asentseto_asentseto
на 05.12.2020 в 16:03:12 #54Хахаха, тук можеха да вкарат, но се осраха!
VLAD
на 05.12.2020 в 16:02:35 #53Засада? Ко? Неее? Верно ли са вкарали от "скандална" засада на малките тиквеничковчета? И по-скандална ли беше засадата от тримата на Нямахорче срещу врачани?
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 16:00:31 #52Куче, Мама Жаби е Ники бидоня
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 15:58:19 #51Паулиньо и Стаси ще привнесат някалва класа, срещу тях трябва твърда игра и да бъдат натискани още с поемането.
peshokucheto
на 05.12.2020 в 15:57:25 #50Мама Жаби дали гледа Колю Бидоня как са фърля ,как са мята...
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 15:56:41 #49Арда трябва пак да наложат преса и да изнесат играта. Говедата взеха да живват. Даже отправих удар в очертанията на вратата, макар и при опит за центриране
Mr.Jack
на 05.12.2020 в 15:53:27 #48Славиша се усети за неработещите крила и ще пробва със Стаси и Паулиньо, така и така ще спира играта за смяна та може и Найджъл да смени, че ще вземе да настине момчето.
govedoebec
на 05.12.2020 в 15:53:15 #47Върху дрона над Герена,хоро играеха Мъката,Прокобата,Проклятието на Хайдук и Баба Яга Бах тез хайдуци вече колко време ядът и пият на Щрабаг арена, и не мислят да си ходят Даже и съмишленици имат Цици ревлата-глобата и Раев Гъзер-амбулантния търговец