Левски приема Арда в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Георги Аспарухов" старира от 16:30 часа.
"Сините" ще имат за задача да доказват добрата си форма, която демонстрираха срещу Локо (Пд) в последния си двубой, който спечелиха с 1:0.
Съперникът Арда обаче се представя доста добре в шампионата и може да поднесе изненада на всеки един отбор.
Към момента тимът на Николай Киров е на 3-ото място с 24 точки, докато "сините" са 9-ти с актив от 14 пункта.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Очаква се старши треньорът на Левски Славиша Стоянович да не прави големи промени в състава си от този, който се наложи над Локомотив (Пловдив).
Добрата новина е завръщането на Паулиньо.
В лагера на гостите няма сериозни проблеми.
Любопитна подробност е, че Арда се разписа във всеки от досегашните три мача с Левски, но в тях спечели само една точка - 1:1 на 15 август на свой терен.
Общият баланс показва 2 успеха за Левски и 1 реми при голова разлика 6:3. Единствената среща на "Герена" помежду им завършва 2:1 за "сините".
USD
CHF
GBP
Apostola
на 05.12.2020 в 15:25:32 #26Нямаше засада,нъл тъй.
Rafata
на 05.12.2020 в 15:24:48 #25Говеда, излизайте! Гола на Арда е нередовен
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.12.2020 в 15:22:51 #24Ай Ай Ай Къш прокобо
chubtireaka
на 05.12.2020 в 15:20:27 #23Много слаб Левски, гол от засада, никакъв футбол...
Mr.Jack
на 05.12.2020 в 15:19:16 #22Пълен тaшak го играем, никаква идея как да изнесем топката, крилата не работят изобщо, позволяваме да ни пресират дълбоко, а в защитата сме като разграден двор. Славиша да им набива канчетата в съблекалнята и да ги сваля на земята.
mitko-dargov
на 05.12.2020 в 15:17:45 #21Ol' Dirty Bastard
на 05.12.2020 в 15:17:35 #20ФК Синя мърша може да играе само срещу надупените Доко и Монтана...
emil-doychev-RQc6O0rx
на 05.12.2020 в 15:14:44 #19Мама Жаби
Rafata
на 05.12.2020 в 15:14:02 #18Сбирай се народе, шибaт Леца, наложницата на Шиши и Боци
asentseto_asentseto
на 05.12.2020 в 15:13:54 #17Браво, Арда!
Как само топката влезе измежду всичките футболисти?!
govedoebec
на 05.12.2020 в 15:13:07 #16Мик Джагър
на 05.12.2020 в 15:12:18 #15Край, Леони йеба Мама Жаби
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.12.2020 в 15:11:19 #1440 минута 20 коментара ..... Много активни сините пипирудки неска
Ragnar2
на 05.12.2020 в 15:07:36 #13След като тази седмица научих за съществуването на Марк-Емилио Папазов, а днес за Патрик-Гарбиел Галчев... мисля след време ако имам син да е Питър-Антъни-Фернандо-Пабло- Йохан-Максимилиян, а ако е момиче: Сюзан-Барбара-Франческа-Енрикета-Елизабет
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 15:05:11 #12Никакви проклямации неса. Има сигурно и свестни хора, има инсвестни турци в Кърджали, но Арда са си турски проект. Има обаче голяма разлика, въпреки, че не им върви много играта на Арда и правят много грешки. Има голяма разлика с представянето на Доко.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 05.12.2020 в 15:04:53 #11Аз кат ви викам .....Иде синия Халифат ве
Mr.Jack
на 05.12.2020 в 15:04:00 #10Загубихме средата на терена, губим повечето единоборства за първа топка и ни липсва реципрочната агресия спрямо тази на Арда. Киров както винаги си е написал домашното и отборът му играе с ясната идея как да противодейства на новата схема в ЛЕВСКИ. Дано триото в атака е по-активно, иначе не ни чака нищо добро в този мач.
Ol' Dirty Bastard
на 05.12.2020 в 15:00:04 #9Спасчо ще ги шие
Арда играят ли? Ако играят със сигурност ще победят!
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 14:54:20 #8Папигол има проблеми с дишането, трябва Мама Жаби да му направи изкуствено деишане.
Мик Джагър
на 05.12.2020 в 14:52:28 #7Турци са трионе, гнъсни турци. Посредствеността в Леефски-Спартак обаче е покъртителна и не се ли намеси съдията, няма как да вземат тоя мач.