Левски приема новака в Първа лига ФК ЦСКА 1948 в мач от 6-ия кръг на първенството. Двубоят на "Герена" е с начален час 21:00.
"Сините" излизат за трета поредна победа в шампионата. От своя страна "червените" записаха първи успех миналия кръг срещу Монтана.
Тимът на Георги Тодоров започна слабо сезона, записвайки 2 загуби и равенство в първите си три срещи. В последните два кръга отборът стабилизира представянето си и стигна до две поредни победи.
ФК ЦСКА 1948 трябваше да чака до петия кръг, за да постигне първи успех в историята си в елита на България. "Червените" не започнаха кампанията убедително, въпреки равенството 2:2 срещу ЦСКА на старта.
Двубоят ще е интересен и заради факта, че нападателят на гостите Мартин Камбуров ще се опита да вкара гол на Левски с пети различен отбор.
До момента го е правил с Ботев (Пловдив), Локомотив (Пловдив), Локомотив (София) и Берое. На сметката си има 24 попадения срещу "сините", а със следващия си ще задмине рекорда на Петър Жеков от голове във вратата на Левски.
Левски ще бъде без нападателя Найджъл Робърта, който продължава да лекува контузия. От последните нови попълнения без картотека ще остане Стивън Петков.

USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:20:45 #44Аз също съм като Краси и Коча и искам Х, но ако някой ще печели, бих искал това да е Лецки. Пък и мисля, че това не е толкова голяма новост да подкрепяме Вечния съперник в някой мач-в тези с Лудогорец не познавам някой да подкрепя изчадието на Киро
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:20:39 #43Пичове, не сте у ред да сте за милиционерите. Тия нищо, че са в практически фалит, пак са с трети бюджет в А група. Малко им трябва да си поверват, а и на съдийските аванти, на които се радват са много по опасни от Лайногорче 2. Просто не се е появил още отбор дето да ме накара да съм за Леца
Ohliovski_reboot
на 19.09.2020 в 18:18:07 #42Билетче за Армията - 5лв. Нова йемблема за Литекс - 8,000,000лв. Припсовье викат за Левски - безценно!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:17:34 #41Гришо
:
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:17:23 #40Пече се червения картон за гувядата
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:16:38 #39Гришо в момента проститутства повече и от подлогите с чaлми
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:16:33 #38Чинков ще доубие Леца
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:16:06 #37Аз искам Х
ама ако бие някои по-добре рогите,само заради Щеката
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:15:54 #36Иначе говедата засега добре играят. Сигурно Гошо Тодоров в съблекалнята е успял да ги заблуди, че играят срещу ЦСКА...
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:15:45 #35Джагър Една маршрутка хора + 2 места за голямата и малката Щека
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:13:17 #34Ей Леца ще откаже Щеката като благодетел на А група
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:12:50 #33Понеже гледа Гришо и Шаповалов и в паузите си пускам мача, дадоха ли поме веднъж феновете на подлогите?
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:10:40 #32Дайте малко от плексигласовите фигури на гостуващия сектор
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:10:21 #31Комплексираните подуянски циганя викат “бий чорбата по главата”
Башгодаря ти господи, че не съм се родил кухо подуянско добиче
govedoebec
на 19.09.2020 в 18:08:32 #30Хайде защо няма кръв още
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:08:08 #29Нещо гостите не се чуват! Извикайте едно ,,И преди, и сега Литекс не е ЦСКА”, че не сте го правили наскоро, смешници!
blqblq
на 19.09.2020 в 18:08:01 #28Ако днес играеха -Спартак и ЦСКА, мачът щеше да е на ст. Васил Левски и щеше да се играе през деня. Не знам за какво дерби се говори.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.09.2020 в 18:07:45 #27Рогите сега ще го представят,че бият ЦСКА
така е избират слабия вариант
Мик Джагър
на 19.09.2020 в 18:07:09 #26Уникални нещастници са тея чалмаpи
ще реанимират говедото.
asentseto_asentseto
на 19.09.2020 в 18:06:39 #25Ей, Насиру вкара! Да се радвам ли, или не??? Много е странно