Славия приема Левски в най-старото столично дерби днес от 20:15 часа. Двубоят на "Овча Купел" е от 9-ия кръг на efbet Лига.
Двата тима не се намират в добро моментно състояние. В последния кръг "сините" записаха равенство 0:0 у дома срещу Ботев (Враца), докато "белите" отстъпиха с 1:2 на Монтана.
Славия е на предпоследно място във временното класиране с едва 4 точки, докато Левски е осми с 11 точки.
Повторен дебют начало на домакините ще направи Александър Тарханов. Руският специалист няма да може да разчита на двама основни играчи - Милен Гамаков и Филип Кръстев. На вратата ще застане Георги Петков, а пред него в отбрана ще играят Андреа Христов, Виячки, Радослав Терзиев и Попадийн. В средата на терена ще бъдат Бенгюзов и Карабельов. По крилата ще нападат Емил Стоев и Радослав Кирилов, а в атака ще бъде Димитър Рангелов.
Треньорът на Левски Георги Тодоров не може да разчита на близнаците Цоневи. Извън групата ще останат още Станислав Иванов и Илия Юруков. На вратата ще бъде Николай Михайлов, а в отбрана пред него ще действат Найденов, Алекс Петков, Атанасов и Стаматов. В центъра на терена повторен дебют ще направи Мартин Райнов. До него най-вероятно ще застане Даске. На върха на атаката ще видим Найджъл Робърта, а зад него ще действа Андриан Краев. По двете крила ще нападат Паулиньо и Здравко Димитров.
USD
CHF
GBP
El Marcone
на 18.10.2020 в 18:17:04 #45Какво да кажем за "опитния" Старокин?С какво е полезен на Левски?Да те преборят така елементарно .....
: .Гошо, ходи тренирай децата
asentseto_asentseto
на 18.10.2020 в 18:16:35 #44Аз много, много, ама много се надявам тази вечер в Бутонките Томето да е разгневен и да каже някой друг бисер!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 18.10.2020 в 18:16:25 #43user avatar 89711 stoyan-stefanov-uYo8oGpP на 18.10.2020 в 19:30:47#12 Мощно и гръмко 2 0 или 3 0 за Слабия . След мача ще има рев сополи и леден душ за ЛеЕфски .Чичо Венци Дебелака пак ше ръси бисери 100% съм сигурен Да слушате бат ви Стуенчу
Само ЛеЕфски само ПеЕвски
sly
на 18.10.2020 в 18:16:19 #42Чичо Гошо е карък за Лецито!
asentseto_asentseto
на 18.10.2020 в 18:14:39 #41user avatar 84226 Holmar на 18.10.2020 в 21:05:37 #52 РАЗКАРАЙТЕ СЕ ОТ ЛЕВСКИ,Е МАМА ВИ НЕКАДЪРНА ГЕРБАВА В ОСТАТА ДЕЕЕВА СЪБЛИЧАЙ ФЛАНЕЛКИТЕ И ОСВОБОЖДАВАЙ ОФИСИТЕ СИРАКОВ И РЕВЛАТА ВЪН ОТ ЛЕВСКИ Леле...Пирги изригна
sly
на 18.10.2020 в 18:12:22 #40Въх, Галка къса гащи!
Ragnar2
на 18.10.2020 в 18:12:01 #394akala на 18.10.2020 в 21:07:30#53 А. Краев за централен нападател. Имаш Робърта и Стивън Петков, а пускаш Краев нападател?!?!? Объркаха ми се представите за футбол. Объркал го е с брат му
Абе, защо Божинката е извън групата?
Кой ще ви разведрява напрегнатата обстановка с лафове сега?!
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 18:10:48 #38...Станалото- станало, през второто полувреме ще се види дали го има този прословут "син дух", за който толкова приказки се изприказваха! Сега е моментът, с негативен резултат, с човек по-малко (може би и без заплати) сините да демонстрират това, което им приписват и да обърнат мача. Също така и феновете да влязат в ролята си, за която също много приказки се изприказваха... ...Ще е любопитно какви смени ще направи Тодоров...
loko-pd
на 18.10.2020 в 18:04:21 #37Що за говедо е това с двете ръце в гърдите.Не така говеда това не е игра.
Rafata
на 18.10.2020 в 18:03:05 #36Сбирай се народе, клецат Леца Разпоретината
emil-doychev-RQc6O0rx
на 18.10.2020 в 18:01:01 #35Па тия от Подуяне са само говеда
red_phoenix
на 18.10.2020 в 17:59:46 #34Понеже голямо дрънкане падна защо не сме си били прибрали Десподов...което е супер безумен въпрос, но нейсе..! Та да питам - лефскарите защо не си държаха Кабов, ами сега цяло полувреме нещо им е крив и гледат да го ритнат, набият, напсуват..?
Akademik
на 18.10.2020 в 17:59:15 #33в този момент Михайлов Баща е по-добре да пази
баси сФИНЯТА
Ragnar2
на 18.10.2020 в 17:56:43 #32Гол и червен картон... тъкмо си викам- е, сега остана само и феновете им да се сбият и те взеха, че верно пак се почнаха
УмеренЦСКА
на 18.10.2020 в 17:55:33 #31Няма смисъл да се гадае кой ще е шампион и кой ще вземе купата, това ще се решава напролет и не само (както винаги) на тревата с топката...
kondi
на 18.10.2020 в 17:54:54 #30Опа, и червен картон!
Мик Джагър
на 18.10.2020 в 17:54:09 #29Майко, тия говеда не стига, че събират страшно некадърни несретници, но взимат и хора без грам мозък
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 18.10.2020 в 17:52:43 #28Разгром искам
kondi
на 18.10.2020 в 17:52:43 #27Къде е Пиргъза?
Мик Джагър
на 18.10.2020 в 17:51:13 #26Тия говеда са отчайващи, но пеят ЦСКА слрибуца
Хем прости, хем припознавачи