Отборът на Витоша постигна голямата си цел през редовния сезон - да спечели победа. Бистричани вече могат да разгърнат възможностите си, защото регламентът не взема в предвид спечелените до момента точки. Костадин Ангелов вече направи необходимите настройки и играчите му знаят какво да направят за да останат в "групата на майсторите".
През миналата години Дунав се бореше за Лига Европа, сега участва в битката за оцеляване. Възпитаниците на Малин Орачев се представиха отлично в последните си срещи. Те успяха да победят водения от Николай Митов Септември и да избегнат Пирин като първи съперник в баражите.
В редовния сезон Дунав спечели две победи, но това сега има значение само за статистиката. Витоша изпусна на няколко пъти да спечели и време е късметът да се усмихне за планинския отбор.
stormtroopers
на 07.05.2018 в 12:38:12 #4МOРЯКА 4 И как отбор фалирал през 2011 година започва начисто от В група ?Утбора на 2010 плати ли емблемата на Дунав за да я ползва?2010 плати ли дълговете на Дунав?Или за теб е нормално юношите на фалиралия Дунав да се обединят НЕФОРМАЛНО с Дунав 2010 и така 2010 да са легитимния Дунав,без да плащат нищо за каквото и да е било?
Stariya4
на 06.05.2018 в 19:06:21 #3Ами защото има причина и следствие,Дунав за какво да ги псуваме?А тези които трябва да ги псуваме,и да ги псуваме резултат няма.Или както казват французите.Файда йок.
stormtroopers
на 06.05.2018 в 18:48:08 #2Абе нещо не виждам някой да псува по Дунав като каруцар,да ги нарича припознавачи,да иска да платят емблемата на Дунав или дълговете на старото дружество.Що така...
Stariya4
на 06.05.2018 в 18:41:07 #1Браво Бирсент, помогни на Дунав да не изпадне,и лятото при нас,там където ти е мястото,там където си вкъщи,в твоя дом.