Черно море и Лудогорец доказаха в последните години, че правят интригуващи и завързани мачове помежду си.
"Моряците" бяха начело след втория кръг, като гостуваха в първите си две срещи. Те изравниха на Славия в София в добавеното време и сразиха опашкаря Етър с 4:0 във Велико Търново. Лудогорец стартира слабо и беше победен от Ботев във Враца с 1:3. След това шампионите сразиха Славия у дома с 3:0 и победиха през седмицата Будучност в първи квалификационен мач за Шампионската лига. "Орлите" показаха слабости при гостуването си в Подгорица и си подсигуриха крайния успех с 3:1 едва в добавеното време.
В Черно море закъсняха с подготовката заради многото положителни PCR тестове, но това вече изглежда забравено.
Балансът между Черно море и Лудогорец е категорично в полза на разградчани - 16 победи, 6 равенства и 4 поражения. Но все пак не са много отборите в Първа лига, които имат взети 18 точки срещу деветкратните шампиони.
Главен съдия на срещата е Николай Йорданов, с помощници Мартин Венев и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Димитър Димитров, а работата на реферите ще следи зорко Георги Нарлев.
USD
CHF
GBP
DrINKO
на 22.08.2020 в 19:04:57 #34Jabberwock на 22.08.2020 в 21:54:30#41 Пичове , видяхте ли линият от засадата на полувремето???? ============== Джабер, засада нямаше ама и линията на засада дет начертаха тея е скандална! Баси “журналистиката” има в АгаТВ.....
DrINKO
на 22.08.2020 в 19:02:20 #33мУряка ще се радва ако Морето бие, ама по ще се радва ако на Гела отбора спечели..... Кажи какво е чувството да не тиндремв кой ще бие, щот все ще е радост?
Локо Пд
на 22.08.2020 в 18:57:47 #32Тук нещата могат да почнат да се оправят след формиране на една колония от 7-10000 български тулупа в Уругуай
Локо Пд
на 22.08.2020 в 18:54:30 #31Лос,бе,естествено! Mooshead
, българският футбол(и не само!) е вреден за здравето
:
mcjoff
на 22.08.2020 в 18:47:12 #30Локо Пд Moosehead е бирата
tun1915
на 22.08.2020 в 18:47:12 #29Л-ц са нахъсани и вече няма да допускат изненади. Пък и се готвят за мач с Мидтиланд и и трябва форма.
kaspacho
на 22.08.2020 в 18:47:01 #28Аз за сестра и питах.
tun1915
на 22.08.2020 в 18:45:04 #27Ся разбирам що траверсите от махалата избягаха по морето.
tun1915
на 22.08.2020 в 18:43:47 #26Дори с 200 години са по напред. А в Ямбол кво си евал незнам. Най-много някой траверс.
tun1915
на 22.08.2020 в 18:42:01 #25Моряк във Варна не се занимавам ама по Бургас съм евал бая. Включително и в морската столица на Полша и в Исландия. Макар че Гданск и Рейкявик са 150 пред варна като развитие.
black_sea_sailor
на 22.08.2020 в 18:39:41 #24fanty на 22.08.2020 в 21:34:29 #25 На комарджията Мек като Папур, спечелих правата да разполагам с леля му, за 45 дни, на пътен възел Белокопитово. Оправна е , но не и като сестра си. ========== Да ти дам 20 лева да се почерпиш, а?
Нямаш идея колко си прост!
Локо Пд
на 22.08.2020 в 18:39:19 #23Бичкия, от канадските бири ми е попадала само Mood Head, прилична... Ти коя жулиш?
kaspacho
на 22.08.2020 в 18:37:35 #22fanty на 22.08.2020 в 21:34:29 ------------ Това ми хареса. Може ли да го използвам и аз?
black_sea_sailor
на 22.08.2020 в 18:37:23 #21Туньо, в Ямбол ходя редовно от 30 години насам! И ебвам местна ***! Ти кога ева нещо на морето, мизерен милиционер?
tun1915
на 22.08.2020 в 18:36:35 #20Какво да ме разбираш. Не ме кефи варна. Иначе виж в Провадия скромни хора са. Предимно турци и цигани.
black_sea_sailor
на 22.08.2020 в 18:34:27 #19А бе, разбирам припоците, които се надяват да имат съперничество с Разград за титла и с Море за УЕФА, ама как да го определя този ямболски мечтател?
tun1915
на 22.08.2020 в 18:34:19 #18До Ямбол не ти препоръчвам да идваш. Циганите надушат ли че си от варненско ще те налазят.
tun1915
на 22.08.2020 в 18:32:06 #17* стадиончето
black_sea_sailor
на 22.08.2020 в 18:31:56 #16Тунджа! Имам кола и гориво, да ида от Ямбол до стадиона, перко! Или посерко ... Не си ти този, който ще ми лапа уя и ще му дава наклон! Или искаш, а ...?
tun1915
на 22.08.2020 в 18:28:59 #15Моряк що не си на сндиончето? Или май до Провадия нямаш транспорт в тоя късен час?