Граничен полицай е задържан на ГКПП-Капитан Петко Войвода. Той опитал да пропусне през пункта две жени с наложена забрана да напускат страната.
Съвместната полицейска операция е проведена с участието на екипи на дирекция "Вътрешна сигурност" - МВР и Главна дирекция "Гранична полиция", съобщиха от пресцентъра на ведомството.
Акцията е реализирана под ръководството на окръжната прокуратура в Хасково. В хода й е задържан граничен полицай.
По време на работа той опитал да пропусне през граничния пункт такси, в което пътували две млади жени с наложена забрана да напускат страната.
38-годишният граничен полицай е задържан за 24 часа.
По случая е образувано досъдебно производство. Обвинен е по чл.301 от НК, процесуално-следствените действия по случая продължават.
Dr Mancho
на 19.02.2010 в 10:54:24 #3Държавата отдавна, отпреди години е тръгнала по наклона без спирачки. барем се разкарат комунистите за по-дълго време, че с този четиоригодишен такт на завръщане ни е...т маиката на всеки четири години наново.
iridium2009
на 19.02.2010 в 10:38:55 #2Тотална корупция ,бацеее....митни4ери,съдии като при Борилски,мутри/мутреси, докторето00,прокурори,4иновници.....еи,един Левски требва пак, викам на Пена
BenSherman
на 19.02.2010 в 10:06:13 #1Много знаеш бе охльов, какво иска и какво не искал....