Екстрадирането на Никола Николов - Паскал трябва да стане до часове. Вероятно това ще се случи днес. Това стана ясно от коментара пред БиТиВи Галя Гълъбова, адвокат на Паскал.

Според нея вероятно това ще се случи в късните часове на деня. Паскал е прекарал 4 месеца е в сръбски арест, след това е бил под домашен арест в Белград. Той имаше електронна гривна, каза Гълъбова.

Паскал е имал сериозни здравословни проблеми, потвърди тя. Още преди старта на производството срещу него Никола Николов заминава за лечение в Сърбия. Какви са здравословните му проблеми защитата на Паскал не разкри.

По думите на Гълъбова няма никакви доказателства той да е познавал някое от лицата, замесени в скандала с Митниците. Всяка приказка има нужда от лош, митичен герой, тази роля бе отредена на господин Николов, каза адв. Гълъбова.

Сърбия ни връща Никола Николов - Паскал
Обновена

Сърбия ни връща Никола Николов - Паскал

Издирваният контрабандист беше задържан в Белград миналата година