Двама мъже и непълнолетно момче са задържани в следствения арест за нанесен побой над пловдивчанин. Вчера около 2 часа в блок в жилищен район "Тракия" братята С.Д. на 29 г. и 27-годишният А.Д., придружени от 17-годишен младеж,изкъртили входната врата на апартамента на 29-годишен мъж, нахлули в дома му, набили го и изпочупили покъщнината му.
Пострадалият, който е съсед на братята, е настанен в болница с фрактура на черепа.
Братята са били употребили алкохол, съобщават от МВР. Тримата нападатели същата нощ потрошили и лек автомобил „Фиат Браво", паркиран пред блока.
Собственикът на колата е 18-годишен младеж, който живеел на същия адрес.
След получения сигнал за случилото се полицаи от Пето РПУ задържали двамата мъже и непълнолетното момче.
По първоначални данни между 29-годишния мъж и братята имало обтегнати съседски отношения.
В деня на инцидента се спречкали пострадалият и майката на братята.По първоначални данни това бил и поводът за побоя.
Работата по случая продължава.
USD
CHF
GBP
seteb0s
на 05.01.2008 в 00:45:03 #3TreeOfLife
на 03.01.2008 в 19:37:39 #2Гоце
на 03.01.2008 в 13:50:39 #1