Двама пияни пловдивчани бяха заловени, след като откраднаха автобус в Пловдив и блъснаха с него две паркирани коли, съобщи МВР.Задържаните са И.Г. на 20 г. и С.И. на 22 г..
Вчера през нощта те откраднали автобус „Хюндай" от територията на Първо РПУ, след което на бул."Цариградско шосе" блъснали с него два паркирани автомобила и не след дълго спрели на ул."Богомил".
Сигналът за инцидента е подаден от граждани, станали свидетели на инцидента.
Около 5 часа полицаите от Шесто РПУ открили автобуса и задържали И.Г. и С.И., които били вътре.
И.Г. е криминално проявен.
Двамата са задържани за 24 часа в ареста на районното управление.
USD
CHF
GBP
TТ
на 21.01.2008 в 15:24:26 #4a69,
TТ
на 21.01.2008 в 15:23:07 #3a69
на 21.01.2008 в 15:12:37 #2Abadbobata
на 21.01.2008 в 12:09:17 #1