По време на разпита пред Окръжен съд - Кюстендил стана ясно, че има разминаване в показанията на основния свидетел срещу братя Галеви - Пламен Миланов.
Пред Софийския градски съд Миланов е заявил, че на 14 януари 2007г. Пламен Галев му отправил предложение да създадат обща таксиметрова фирма.
На днешното заседание в Кюстендил той заяви, че Галев го е информирал за взето вече решение от тяхна страна, за откриването на обща фирма, в която той да прехвърли 50% от дела си в съществуващите дотогава две таксиметрови компании на съдружник, който Галеви ще посочат, срещу 50% от печалбата.
Разминаването в показанията Миланов обясни с притеснението си пред софийския съд. Защитникът на подсъдимия, адвокат Емил Велинов предяви пред съда веществено доказателство, представляващо копие от вносна бележка, за внесена сума относно пререгистрация на фирмата на Миланов, където е посочено и включването на Владимир Ангелов - Стъклето като съдружник.
Съдия Мирослав Начев прие доказателството и постанови до следващото заседание да бъде изискан оригиналът на заявлението за пререгистрация от Кюстендилския окръжен съд и от Агенцията по вписванията.
Свидетелят не потвърди, че на вносната бележка стои неговият подпис, като каза, че е това е възможно, но не си спомня. Разпитите на свидетели по делото продължават.