Запалиха две коли на бившия окръжен прокурор на Търговище Драгомир Сяров, съобщава Нова телевизия.
Автомобилите са изгорели тази нощ пред дома му.
От полицията потвърдиха палежа, но не уточниха, че колите са собственост на Сяров.
Сигналът на тел. 112 е получен около 23:50 ч. Вчера. При палежа и двата автомобила са напълно унищожени, а трети, паркиран в близост, е останал непокътнат.
От прокуратурата съобщиха, че превозните средства са собственост на търговско дружество - лизингодател.
След погасяване на пламъците е извършен оглед на местопроизшествието.
По случая е образувано досъдебно производство. Назначена е пожаро-техническа експертиза.
USD
CHF
GBP