Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков в прав текст поиска оставката на старши треньора Душан Керкез. Това стана минути след загубата на "червените" от Арда Кърджали с 0:1 в отложен мач от петия кръг на Първа лига.
Ето какво каза Величков:
"Необясними грешки - не само за футболисти на ЦСКА, но за професионални футболисти като цяло. Очаквам старши треньорът да си подаде оставка, така както аз бих направил. Призовавам го да го направи и да се търсят решение. Ако не подаде? Това е решение на ръководството, но аз смятам, че трябва да я подаде. От гледна точка на старши треньора не е наред закъснелите промени, които се направиха, подготвителният процес. Ситуацията задължава поемане на отговорност. Нищо не означава, правите интерпретации на думите ми. Казвам какво смятам, че трябва да стане.
Знам, че следващият мач е след три дни. Трябва да видим първо каква ще бъде реакцията на г-н Керкез. Носенето на отговорност трябва да отговоря на ЦСКА. Отговорността е на всички - и на тези, които носят фланелката, и на контрола на това нещо. Това са неща, които будят недоумение у нашите привърженици. Смятам, че контролът върху това как да изглежда един отбор е на треньорското ръководство. Заради оценката си, че не е мъжката - затова искам отговорност. Всичко друго е неприятна страница от историята ни. Виждам коренно поведение на играчите в тренировките и днес например. Нов треньор? Ако кажа нещо, ще са условности, хипотези. Знаете каква е ситуацията много добре".

USD
CHF
GBP
Доктора
на 18.09.2025 в 17:46:06 #8Бойче, айде и ти с него
...тоя ърджентинец, дето го разминават като спрел не го ли гледахте вие бе...
Валтера да праща празен чек на Пламен Марков за директор
и ЛП9 с година и половина лимит... Вальо да не е стъпил в първия отбор,
че ше осере 'сичко
n-a-chx8TkqA
на 18.09.2025 в 17:35:17 #7Да не е луд да подава ? Така се изхвърля тлъста неустойка в канала
Тунчо
на 18.09.2025 в 17:35:01 #6Тоя кибик на снимката има безценен опит във втория ешалон на родния футбол.Ако ребранда не фалира,вярвам,че ще им е полезен там.Засега обаче,тумора на отворено общество е с едни гърди пред останалите конкуренти за изпадане.Само да не стане някой сакатлък с поредния бараж.
anatoli-iliev
на 18.09.2025 в 17:33:03 #5Пак питам....къде е в тази прекрасна картинка ...Томанов !! С основен принос за триците които се каратс вагони в ЦСКА !!! Него какво ще го правиме ??!
anatoli-iliev
на 18.09.2025 в 17:31:23 #4Що за тъп треньор да си като търпиш балерината П.Панайотов цял мач....що за *** да си да недадеш пълен картбланш на Теодор Иванов-момчето и да сбърка но трупа опит...висок е а тези шнорхели седят като препарирани !! А Годой е муха без глава бръмчи там където никой няма....даже и него го няма !!А пасовете ....майко мила децата в първи клас по добре си подават !! Сбъркан треньор....съркана работа !!
Тунчо
на 18.09.2025 в 17:28:30 #3Mr.Jack на 18.09.2025 в 20:23:24#1 Спортния директор иска оставка от треньора през медиите!! Бойко, не си в студиото на Диема, а си спортен директор в Борисовата! Ходи му бии един задвратник и чао ========================================= Такъв ЦИРК като у ребранда нема.Керкенеза води подготовка с едни параолимпиици,започна с други,а го довършиха с трети.Кой от кой по сакати и недъгави.
kiril-dimitrov-8q95vYQa
на 18.09.2025 в 17:28:09 #2Браво на Величков.Оставка.Керкез не става.В прав текст.Да видим Керкез,тои е наред.
Тунчо
на 18.09.2025 в 17:24:20 #1Що ви е крив керкенеза бе гомна оранжави?С тия екзотични примати и господ да дойде ефекта ще е същия.