Старши треньорът на ЦСКА Любослав Пенев коментира загубата с 0:2 от Локомотив (Пловдив). Специалистът не скри разочарованието си от ВАР системата.
"В момента нямам никакви претенции. ВАР се намесва, когато му е кеф. Ще се радвам да е в услуга на съдиите. Нали така? Нека им помага. И на практика и на теория, нищо няма да ни повлияе тази загуба. Това е философията ми. Това предавам и на момчетата ми", заяви Пенев.

USD
CHF
GBP
mehmed-kesedzhi
на 15.05.2021 в 19:21:12 #1Всечки оранджави баклуци да го дуфат супите!