Представители на фракцията "Офендърс" заявиха, че не са верни твърденията, че са се разформировали, а към момента са спрели организационна дейност в ултра сектора на ЦСКА. От фирмата уточниха, че не са "гонили" никого и определиха събитията от изминалата седмица като "ненужен цирк".
"Не сме се разформировали, спрели сме организационна дейност. Ние по никакъв начин не сме гонили някого от клуба, а сме задали въпроси, защото имаме собствено мнение. Ние не говорим от името на Сектор "Г", а само от наше име. Тук сме три момчета, има още 27, а и стотици с нашето мислене.", обясниха от "Офендърс" във влогърското предаване "Извън групата" на Владислав Филипов и Ивайло Герасимов.
"Ние никъде не сме написали "Гриша, тръгвай си". Масата ни разбра грешно. Имаше три въпроса, на които не бе отговорено. Явно в България е много лошо да изказваш мнение. Ние казваме това, което мислим. Говорим от наше име - всичко друго са волни интерпретации. Подписали сме се под съобщението на нашата страница, не знаем защо някои фенове ни обвиниха, че сме говорили от името на всички."
Източник: Фейсбук
"Аз уважавах абсолютно всеки фен на ЦСКА, но това сега не е така. Продажници, платени, клетви към семейството изтърпяхме. Били сме наркомани и какво ли още не. Никъде не сме казвали, че гоним когото и да е било от клуба. Ние война с любимия си клуб няма да водим. Не сме обидени, а просто отстояваме характерите и мнението си. Всеки нормален фен на ЦСКА иска да бъде шампион и да се работи нормално", сподели един от представителите на "Офендърс".
"До скоро ни се радваха на хореографиите и ни викаха "евала", а сега ние сме грешниците."
"Хората не оценяват какво ни коства - лишаваш се от свободното си време, от работа, от време за детето и жената, от ежедневните дейности. Ние не искаме благодарност, а хората да не се водят само по чуждото мнение като овце. Това е лошото - повечето нямат мнение, а само следват вълната."
Източник: LAP.bg
"Масата, която ни критикува, никога не е стъпвала на стадиона. Това са хора, които сядат с ракията пред телевизора, влизат във Фейсбук и започват да дават акъл. Повечето хора са на нашето мнение. Всеки нормален фен на ЦСКА иска ЦСКА да бъде шампион и в отбора да се работи професионално. Останалите групи в сектора застанаха зад нас и това е нормално. Интригите се правят от "фенове", които нямат по два мача в годината и седят в социалните мрежи - те надуха всичко и създадоха напрежението."
"Ние не претендираме, че сме най-добрите. Нека останалите фенове сега организират пеенето и хореографиите", споделиха още от фракцията.
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 24.02.2021 в 20:08:33 #16mottorrhead
на 24.02.2021 в 20:04:53 #15Ше ви кажа аз кво праа... Радвам се на всеки ден, ако е красив, супер, ако не е ми, чаша вино в повече. . Ко да праиш...
УмеренЦСКА
на 24.02.2021 в 19:59:41 #14"...красотата тук, е че не ти се струва, ние сме хора, които говорят истината..." ...Е, как да не ми се струва, напротив! Иначе нямаше да участвам във форума. В него има още такива хора, които помня от преди време...
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:54:21 #13Умерен, красотата тук, е че не ти се струва, ние сме хора, които говорят истината, затова и мислите ни се засичат.. Thats all, friend..
УмеренЦСКА
на 24.02.2021 в 19:50:42 #12...Що ми се струва, че с Мотора и Умен и наша умерена скромност взаимно си "плюем в устата", както се изрази Мотора! Ако бъркам, моля поправете ме! Но на вас от мен едно сърдечно наздраве, уважаеми!
Умен
на 24.02.2021 в 19:45:32 #11УмеренЦСКА на 24.02.2021 в 21:30:3 mottorrhead на 24.02.2021 в 21:31:22 Е там е тя. Ако някой мисли, че гьонсурат врял/кипял като Гришата ще тръгне да се обижда на некви цървули, по добре да си седне на главата, а г@за си да сложи отгоре да мисли с него, разлика няма да има. Пък и се обидил късно вечер по ракиено време, та даже и с Инджов говорил, и взели обосновано бизнес решение касаещо милиони кинти, ей така, спонтанно, за 30 мин по тъмно. Бахти бизнесмените ако е верно, по добре да не е, и не е. А тия сега що се оправдават си е тяхна работа. Аз мечтая за момента, в който разни фракции и офанзиви ще са около 5% от присъствието на стадиона... мечти.
УмеренЦСКА
на 24.02.2021 в 19:45:20 #10...Глупавото нещо в наше време е илюзията, че тези, които правят агитки, хореографии, скандират по стадионите са тези, които подкрепят даден футболен клуб и му създават "атмосфера", която (уж, де) стимулира футболистите да дават максимума си в даден мач. От моя сктромен опит имам мнение, което не натрапвам на никого. Откакто се навъдиха "агитки" и "ултраси" по нашенските стадиони посещението на мачовете спадна драстично. Поне наша скромност, доста на години човек, помня мачове и на ЦСКА и на Левски, в които можеше компания от съученици или състуденти да отидат на някой мач заедно и да го гледат съвместно. Привърженици на различни клубове, всеки, баджак до баджак с приятеля си подкрепя своя си отбор! Може ли да има такова нещо сега? ...Да не говоря, че в миналото на стадионите ходеха цели семейства, момчета и момичета ей така просто да си прекарат някой съботен и неделен следобед на скамейките, със семки, примерно! Какво лошо има в това? ...Аз не плача за миналото, което няма да се върне.
Rafael.Nadal
на 24.02.2021 в 19:38:42 #9УмеренЦСКА Какъв отбой са били ? Хората си стоят на същото мнение ! Единствено поясняват , че не са се разформировали ...понеже , като казаха , че спират "организационна дейност"....хората го изтулкуваха , че спират дейност като организация , а те имаха в предвид , че спират да организират хореографиите ! И поясняват , че не искали Гришата да си ходи , а да си промени политиката ! Хората искат ЦСКА шампион , а не ги интересува Гришата да е на печалба !
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:37:38 #8Умерен плю ми в устата, за едно и също нещо говориме..
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:31:22 #7Hristo обаче имам въпрос, прав си, ама на тебе, ко ти пука, ти да не би все още да вярваш, че агитката е причина, ГРИША Ганчев да си тръгне
УмеренЦСКА
на 24.02.2021 в 19:30:32 #6Уважаеми колеги, надявам се на всеки е ясно, че цялата работа с "декларацията" и "абдикирането" беше нагласена работа! Кой е сценарист и режисьор не знаем, но представлението не беше особено убедително... "Статистите" сега нещо мънкат и се оправдават, тяхна си работа! Може и да съзнават, че са били "употребени" (еднократно, все едно от кого), но сега е късно да бият отбой! Изиграха си ролята, дали са получили нещо не знаем, ама това не е интересно! Сега се мъчат да си възстановят ролята на "статисти" в "представленията"...
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:27:57 #5hristo-kostov-lt6nzMG5 на 24.02.2021 в 21:24:45#10 офендърс или там каквито сте, замисляли ли сте се, че има хиляди фенове, които нямат възможност по някаква причина да ходят на мачове? Това прави ли ги по-малко верни? Знаете ли, че има мнозина които са гледали по-велики мачове на ЦСКА от вас? Замислихте ли се, че човека към когото подигравателно задавахте въпросите вече години издържа отбора и плаща въпреки кризата? Вие колко пари дадохте за издръжката, за трансфери, за заплати? Футболът е и бизнес, играчи идват и си отиват. Не сме станали по-слаби, това е само в главите ви.... ... Думите за съжаление са верни
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:26:35 #4Рязград, нема смисъл да почнат с деспода, тоа пич а е вкарал гол на ЦСКА а му е приключила кариерката мизерна ..
:
:
:
hristo-kostov-lt6nzMG5
на 24.02.2021 в 19:24:45 #3офендърс или там каквито сте, замисляли ли сте се, че има хиляди фенове, които нямат възможност по някаква причина да ходят на мачове? Това прави ли ги по-малко верни? Знаете ли, че има мнозина които са гледали по-велики мачове на ЦСКА от вас? Замислихте ли се, че човека към когото подигравателно задавахте въпросите вече години издържа отбора и плаща въпреки кризата? Вие колко пари дадохте за издръжката, за трансфери, за заплати? Футболът е и бизнес, играчи идват и си отиват. Не сме станали по-слаби, това е само в главите ви.
mottorrhead
на 24.02.2021 в 19:21:25 #2Наздраве Цесекари..
УмеренЦСКА
на 24.02.2021 в 19:16:01 #1Тия вече стават смешни! Не стига, че се набъркаха там където не им е работа, сега бият отбой и то от типа на старата шега: "Аз не беше, брат ми беше, той в леглото си лежеше а навънка дъжд валеше!" Някои си мислят, че от една публикация в социалните мрежи от името на някаква шепа хора може да промени големи работи и те да "влязат в историята"!.. Тия от "Офендърс", шепа хора, умуват нещо за "масите", които не били "стъпвали на стадиона"! Те, писенцата, за някакви "лидери" ли се считат? Видя се, че "масите" не ги подкрепят... А позицията на власт имащите е съвсем отделна работа, наивниците могат да си мислят, че двигателите са в социалните мрежи! "Двигателите" вече не са и на улиците,