Спортният директор на ЦСКА Пламен Марков коментира новината за придобитите активи на ПФК ЦСКА АД, и по-конкретно емблемата на клуба. Ето какво заяви един от шефовете на "Армията" пред колегите от БНР.
"Искам да честитя на всички нашите фенове тази прекрасна новина. Надявам се и вярвам, че тя ги е направила щастливи! За нас като ръководство този акт също беше много важен. С него собствениците показаха чистите си намерения относно клуба, относно футбола и изобщо спрямо спорта. Между другото това са факти, които те са доказали във времето назад със своята работа. Съвсем нормално е да претендираме за всички наши активи, титли и история. Това е един акт, който доказва, че връщайки си емблемата, клубът 100-процентово добива автентичност. В този смисъл считам, че никой повече под каквато и да е форма няма моралното право да има претенции след този факт", заяви Марков пред БНР.
"Със сигурност ще се премине и към процедура за заличаване на тирето и думата София от официалното име на клуба. Изчаквахме да мине този ден и в бъдеще ще се тръгне и в тази посока. Това е въпрос на юридически стъпки, които ще бъдат направени от нашите адвокати. Във връзка с включването в дълга на един имот, който не е наша собственост, ние ще се обърнем към съда. Това е едно нормално действие, но аз не съм специалист и не мога да ви дам точна оценка", добави спортният дирекор на "червените".
USD
CHF
GBP
house_75
на 11.10.2018 в 16:52:56 #6Мед ми капи от сърцето, като чета коментарите на курвите малко по надолу.
CHUKCHA
на 11.10.2018 в 16:46:11 #5bravebg
на 11.10.2018 в 16:40:04 #4като видя гов-едо да говори за морал и ценности и ми се повдига..... феновете на ФК Лафчис 92, които играха над 5 години с лопата за емблема и число в името, накрая заведоха дело към дружеството от 91-ва и заличиха марката, за да си я пререгистрират без да дадат и един лев..... .... същото това ГМО вече над 20 години е единственото частно дружество получаващо безпрецедентна държавна помощ като не плаща 1 лев наем за ползване на Герена, а МВР им плаща данъци и такси..... накрая наркоманизираните фенове на тая по-мия за благодарност плуят и псуват тия дето ги издържат....
elaizgrey
на 11.10.2018 в 16:22:16 #3Говеда я си е б а в а й т е ппитките майни и марш да си купувате билети за мача с Милан за да си платите дълговете
TylerDurden
на 11.10.2018 в 16:09:23 #2мутро-селския проект на гнома тиквата и дебелата свиня стигна дъното.. Преди няколко дни тиквата плати малко над 8млн на гнома за прогнили автомобили (а ги купуват като нови).. Такава корупция на всички етажи на власта не е имало никога в България... прецедент е и държавата да не си търси цялата сума по дълговете възлизаща на близо 14млн.
FinanceInspector
на 11.10.2018 в 15:49:56 #1Това не би било честно. Тирето си е наш отличителен белег спрямо числото и фалиралото ЦСКА.