Организираните привърженици на ЦСКА излязоха с позиция относно вчерашното представяне на "червените" срещу Лудогорец, както и за слуховете от последните дни, че се готви обединение между ЦСКА и тима от Бистрица, който носи същото име, но и емблемата на славния армейски тим.
Феновете от "Трибуна Сектор Г" задават конкретни въпроси на ръководството на клуба.
Ето какво пишат те:
"Армейци,
На първо място ще благодарим на Христо Янев и играчите за себераздаването и труда вчера - така трябва да играе ЦСКА във всеки един мач без изключение! Това желание и хъс искаме да виждаме във всеки един наш футболист на терена, както сигурни сме и вие.
Въпреки това през последните седмици в общественото пространство се тиражират меко казано притеснителни слухове, свързани с едно друго отборче, носещо чуждо име, неговият финансов благодетел и нашия любим отбор. Не можем да подминем този "шум" току-така и бихме искали да се обърнем директно към ръководството на ЦСКА с няколко конкретни и ясни въпроса:
Истина ли е, че се обсъжда "обединение" с проекта от Бистрица? Как точно ще се оформи и реализира този акт? Как и под каква форма се очаква армейската общност да приеме човек, работил толкова дълго време против нашите ценности, идеали и разбирания? Ако тези неща не отговорят на истината ще излезете ли с директно и ясно опровержение, за да успокоите и без това меко казано неспокойната обстановка около клуба ни?
Благодарни сме за всичко, направено до момента - строящия се наш нов дом, базите, цялостните инфраструктурни подобрения и инвестиции, но въпреки това няма как да подминем подобни, надяваме се спекулации, с лека ръка и искаме да чуем конкретни отговори.
САМО ЦСКА!"
USD
CHF
GBP
machkai-kobra-2
на 06.10.2025 в 10:41:47 #27Е няма как да мине това с еднаквите имена. Какво ще направят? Локомотив София Локомотив Пловдив Ботев Враца Ботев Пловдив Абсурд И как ще процедират Примерно хвърлят тези тура и който се падне сменя името? Абсурдно е Казах не се връзвайте на паРтенки
filo-123
на 06.10.2025 в 10:31:31 #26Blue, какво като играем с ЕИК на Литекс?
Вие да не би да сте с ЕИК от 1914 г.
oficer1
на 06.10.2025 в 10:30:55 #25Тия пък шимпанзета дето са Антибиотик, Лудогорие и КО, последния да затвори вратата, как пък не им е неудобна да го еВЪ слабоумието, ве! Който докаже, че ЦСКА е направил нещо незаконно ще го
_SMITH_
на 06.10.2025 в 10:27:35 #24Тия декларации сме ги челии преди, а и пак ще ги четем
Явно се тества "общественото мнение" с някакви къси новинички
Където е текло - пак ще тече, където се е припознавало - пак ще се припознава. Да живей г-н Найденов!
oficer1
на 06.10.2025 в 10:26:47 #23123
Не знам точно каква е причината.
Трябва да се поровя в правилата.
Ся съм на бачкане и няма как.
За тФа писах ако някой тук знае нещо да ме поправи.
filo-123
на 06.10.2025 в 10:20:48 #22Имената на са еднакви. Как има по няколко отбора Левски и Ботев?
filo-123
на 06.10.2025 в 10:19:32 #21Брато, сам каза, че си пиян. Моля преди да изтрезнееш да занимаваш аудиторията с глупостите си по-малко. Излагаш се КАТО тъпо говедо.
soprano
на 06.10.2025 в 10:19:17 #20Футбола в България май го превзе политиката последните 15-20 години. Като знаем нивото на нашите политици нещата се изясняват.
tundzhaka
на 06.10.2025 в 10:18:52 #19я пак покаже тъпкача му
И без туй не ми се яде.
Blade_Reloaded
на 06.10.2025 в 10:09:45 #18Леко е невъзпитано от час и половина да казваш довиждане и да не си тръгваш.
Blade_Reloaded
на 06.10.2025 в 09:59:05 #17Айде разкарай се бе, от час обещаваш.
gychopopov
на 06.10.2025 в 09:58:14 #16КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО!!!
soprano
на 06.10.2025 в 09:41:46 #15*привърженик на ЦСКА няма да приеме такова извращение!
09866433
на 06.10.2025 в 09:41:12 #14Esox на 06.10.2025 в 12:38:03#28 Къф чорбар е тоя, най обикновен припс. Тунчо е чорбар... ============= Паляк, ти кой беше та взе да решаваш кой бил чорбар и кой не е?!
09866433
на 06.10.2025 в 09:40:24 #13г) Да не се прилага тригодишното правило съгласно чл. 12, ал. 2 и 3, в случай на промяна на правната форма или структурата на юридическата група на кандидата за лиценз (като например преобразуване или преструктуриране, сливане или вливане на футболни клубове, разделяне или отделяне на футболен клуб, смяна на футболното дружество или неговата замяна с члена на БФС) за конкретни отделни случаи, когато общественият интерес налага това;
tundzhaka
на 06.10.2025 в 09:39:48 #12ескимос, няма ли да се включиш във ВТЛ?
09866433
на 06.10.2025 в 09:38:47 #11Всяка промяна на правната форма или на структурата на групата на Кандидата за лиценз (включително, например, промяна на седалище, наименование, клубни цветове, продажба на акции между различни клубове, смяна на управляващото футболно дружество или неговата замяна с члена на БФС) по време на периода по точка 2, букви „а“ или „б“, чрез която се осигурява придобиването от Кандидата на право на участие в Европейските клубни турнири на УЕФА, в ППЛ или във ВПЛ в нарушение на състезателното начало и/или получаването на лиценз от Кандидата, се смята за прекъсване на членството, съответно за прекъсване на договорното отношение с временен или постоянен член на БФС, по смисъла на този член 12. Всяка промяна в правната форма, структурата на правната група или наименованието трябва да бъде съобщена от клуба/управляващото дружество на лицензодателя и УЕФА преди началото на процеса на лицензиране. 4. Изключенията от правилата на този член са уредени в Приложение I. Политика на изключения.
Esox
на 06.10.2025 в 09:38:03 #10Къф чорбар е тоя, най обикновен припс. Тунчо е чорбар...
machkai-kobra-2
на 06.10.2025 в 09:28:26 #9Блу Активен съм! Само си носи смазката и за стани в поза партер Другото от мене
Хор
на 06.10.2025 в 09:25:08 #8Разколът беше финансират от цеките, а идеолога на разкола беше П.Костадинов от с.Софрониево Врачанско.Той се базираше на два аргумента: а/ че , децата на ЦСКА са изгонени от стадиона б/ че, случващото се със стадиона е кражбата, грабежа, престъплението на века, това измисли П.К. от село Софрониево Врачанско, а какво стана: Цеките изгониха приласканите и излъгани деца и събраха деца от герена, Разград и други места, като твърдяха, че играят само с българи, а в последствие изгониха почти всички българи. Разбра се, че всичко това са лъжи и измами. А за лъжите на П.Костадинов в родното му село Софрониево казват че е станал за кашмер на съселяните си.