ЦСКА има нужда от една точка, за да си гарантира за четвърта поредна година второто място в българския футболен шампионат.
Домакинството на Берое от 31 кръг на efbet Лига изглежда относително лесно, но точно заралии играят най-стойностен футбол след рестарта на сезона.
Момчетата на Димитър Димитров дори могат да финишират на четвърта позиция, но за целта е необходимо първо те да спечелят на "Българска армия", Славия да загуби от Лудогорец и Левски да не допусне поражение от Локомотив (Пловдив).
За тяхно съжаление головата им машина Мартин Камбуров няма да вземе участие в срещата заради наказание. Александър Цветков ще пропусне днешния мач по същата причина.
Все пак прогнозата е, че Стамен Белчев няма да допусне грешна стъпка на тима си.
Отпушването на Али Соу е гаранция за това. Гамбиецът пропусна решителната дузпа на финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив).
Източник: LAP.bg
След това нападателят се реваншира, макар и само частично, отбелязвайки победното попадение в шампионатния мач срещу същия съперник.
Представители на два клуба - европейски и азиатски - ще наблюдават Соу в мача.

USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 12.07.2020 в 19:53:40 #66Гриша много пари им е дал за такъв резултат
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:53:00 #65Каскет, наистина направиха подарък на Пената. Наздраве на всички!
nick-krastev
на 12.07.2020 в 19:51:36 #64Имам подозрения че ми е пяла техни парчета ☆☆☆ Пееше ти ама на моя микрофон.
Rafata
на 12.07.2020 в 19:47:57 #63Бах мааму, говедата ша отпаднат още на жребието, на връх РД на Чичо Митко
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:44:45 #62Джак, тая ми е от любимите: https://www.youtube.com/watch?v=YZU65JFz59o Ако имаш възможност на слушалки...
Ragnar2
на 12.07.2020 в 19:39:21 #61Берое не играят за нищо, но Локото също... Ама сега- кой ще ни забавлява лятото в Европа?
Rafata
на 12.07.2020 в 19:39:11 #60Блъди, дължиш извинение на Соу
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:37:55 #59Рогатите приятелки са пак на околовръстното...
united 17
на 12.07.2020 в 19:36:58 #58Тва да го разкешвам ли, или говедцата ще гризнат дръвцето ??? https://prnt.sc/tggwnf
Rafata
на 12.07.2020 в 19:36:53 #57За една минута, успях два пъти да напсувам Джеси
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 12.07.2020 в 19:35:12 #56Чорбари
11_best
на 12.07.2020 в 19:30:16 #55Иии, е т'ва е изпълнение на дузпа! Да псува ли човек, да се радва ли...
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:30:11 #54Джак, да те черпя едно за края на Ефбем ти лигата, че да ме споменаваш: https://www.youtube.com/watch?v=9Sgd0nVUXbc
Rafata
на 12.07.2020 в 19:28:36 #53Бахти изпълнението на Тиаго
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:22:59 #52Джак, аз съм на този фон: https://www.youtube.com/watch?v=zY5nYmTUfnQ
11_best
на 12.07.2020 в 19:22:20 #51Крила ни трябват или по-скоро халфове, щото ми се струва, че с Евандро и Соу оптималната ни тактика в момента е 4-4-2. С Лудогорец нещата не бяха никак зле, даже се учудих че Белчев играе с тая схема. В Арда това му беше също голяма грешка - заби Делев на крилото, а той си е нападателче.
ChernotoVlechugo
на 12.07.2020 в 19:18:58 #50Тиквата ще падне, ФК Пеевски ще фалира
ChernotoVlechugo
на 12.07.2020 в 19:18:06 #49Тиаго рисува
Rafata
на 12.07.2020 в 19:16:04 #48Ред машин, същото ще е и съотношението по телевизията
Komap
на 12.07.2020 в 19:12:41 #47Кери е рядко кух и неориентиран играч. Досега я има мач-два като хората, я не. Бавен, слаб в центриранията, отчайващ в корнерите и при преки свободни, изобщо фигурант отвсякъде.