ЦСКА има нужда от една точка, за да си гарантира за четвърта поредна година второто място в българския футболен шампионат.
Домакинството на Берое от 31 кръг на efbet Лига изглежда относително лесно, но точно заралии играят най-стойностен футбол след рестарта на сезона.
Момчетата на Димитър Димитров дори могат да финишират на четвърта позиция, но за целта е необходимо първо те да спечелят на "Българска армия", Славия да загуби от Лудогорец и Левски да не допусне поражение от Локомотив (Пловдив).
За тяхно съжаление головата им машина Мартин Камбуров няма да вземе участие в срещата заради наказание. Александър Цветков ще пропусне днешния мач по същата причина.
Все пак прогнозата е, че Стамен Белчев няма да допусне грешна стъпка на тима си.
Отпушването на Али Соу е гаранция за това. Гамбиецът пропусна решителната дузпа на финала за Купата на България срещу Локомотив (Пловдив).
Източник: LAP.bg
След това нападателят се реваншира, макар и само частично, отбелязвайки победното попадение в шампионатния мач срещу същия съперник.
Представители на два клуба - европейски и азиатски - ще наблюдават Соу в мача.

USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:11:42 #46Говедоебец, не! Искам ги тук. Защо трябва Долно Уйново да се гаври с тях, а не ние?
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:06:48 #45Като гледам от всички крайно нуждаещи се само държавната държанка се дъни и отново ще се подиграе с труда на Премиера, правителството, БФС и Плеевски дори.
XAN_lil
на 12.07.2020 в 19:00:34 #44Да бе....Леца ще отпадне преди баража
Ай
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 19:00:18 #43Блъди, ако успеят да ги качат на четири - пет, не ми се мисли утре Венцешишкавия как ще се пъчи.
XAN_lil
на 12.07.2020 в 18:58:28 #42Ай ЦСКА-ри
За края на ефбем-ти и лигата
И на останалите фенове
elaizgrey
на 12.07.2020 в 18:57:17 #41Тунчо, понеже твърдиш, че някога си бил от ЦСКА знаеш къде е Армията. Е, заповядай там и ще видиш колко сме останали и дали си падаме по мъжки ду пета. Може пък и да останеш доволен. Ти за мен не си армеец, а скрито говедо. Потно, мазно, рогато и умело прикрито. Досега. Няма лошо, признай си. Не е срамно да си тъпо говедо, то е обидно, но само, ако имаш малко интелект. На теб няма да ти пречи, жив и здрав.
Rafata
на 12.07.2020 в 18:56:50 #40Влизам в Топспорт и що да видя - нищо ново! Всички под статия на ЦСКА
KOH_be_KOH
на 12.07.2020 в 18:56:50 #39сесека-софия (софия) дива радост, че се класират за европата, нищо че отново калъфкииии доста занижени стандарти
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 18:55:36 #38Шадоу, да виждаш някой тук да се радва на калъфка???
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 12.07.2020 в 18:45:55 #37Цска с 5българи в състава и трима до 21години
затова гинчо и майМунЧо стоят в храстите
Честити ЕКТ на всички чорбари
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 18:42:04 #36Очаква се най - голямата К урветинА да полегне на Локо. Закономерности!
11_best
на 12.07.2020 в 18:41:57 #35Тиаго почна да го стяга чепика, италианчето напира за титуляр. Откак влезна във форма след контузията аситенции, голове, жалко че Крушата не го съхрани за дузпите във финала за купата.
Ol' Dirty Bastard
на 12.07.2020 в 18:40:40 #34Сините баражници май няма да играят бараж за четвърта година подред
Дано успеят че ще е скучно в първият кръг на лига Европа без тях...
Total ML
на 12.07.2020 в 18:39:39 #33УмеренЦСКА
на 12.07.2020 в 18:34:23 #32Много се изкефих на Антов, браво на него! Мое си мнение, дано да не го направят "трансфирчо"! С играта си проби до титуляр в ЦСКА, иска ми се поне още един сезон да го гледам с червената фланелка!
Avatarx
на 12.07.2020 в 18:32:58 #31Браво на Литекс! Най-после да бият някого!
11_best
на 12.07.2020 в 18:32:30 #30Аз пък бих казал: Е това е Тиаго! Две брилянтни асистенции, преса, нацепи една черна марула, да се знае на кой кой е и на кой стадион се играе...
Ol' Dirty Bastard
на 12.07.2020 в 18:28:22 #29Браво на Антов! Дано това момче да излезне да играе в чужбина скоро, не му трябва да стои в нашето тъпо първенство.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 12.07.2020 в 18:27:56 #28Браво на Антов . Само ЦСКА
CHUKCHA
на 12.07.2020 в 18:24:16 #27Антоооооооооооооооооооооооооооооов..........