Време е за битка! Време е за поредния епизод от сблъсъка ЦСКА - Лудогорец. Победа за "червените" ще съкрати преднината на разградчани на върха на 3 точки.
В момента "орлите" заемат лидерската позиция с актив от 44 точки, докато Левски и ЦСКА са с по 38, но "сините" са с мач повече, след като вчера стигнаха само до 2:2 със Септември.
Разградчани влизат в този сблъсък като фаворит и с невероятна победна серия - 11 срещи, в които са се поздравили с успех. В първия мач помежду им в началото на сезона, българският шампион се наложи над своя съперник с минималното 1:0.
За домакините от ЦСКА под въпрос беше Кирил Десподов, който получи травма по време на мача със Славия, загубен с 0:1 след твърдото влизане на Сашо Александров в краката му. В крайна сметка преди мача стана ясно, че талантът ще започне сред титулярите.
Лудогорец също ще излезе с най-доброто, с което разполага, с оглед залога на срещата, както и факта, че разградчани нямат за къде да се пазят, след като се провалиха в групите на Лига Европа.
Преди срещата ситуацията бе нажежена заради скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци. Не е за подминаване фактът, че днешният сблъсък е поверен на Николай Йорданов, при който разградчани нямат загуба в 30 мача.
И така, време е за дерби! Началото е от 17,30 часа...
USD
CHF
GBP
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:58:12 #66остана боя да видя и ще заспя спокойно
CHUKCHA
на 06.12.2018 в 16:57:39 #65КОСМОНАВТААААААААААА!!!
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:56:49 #64ахаха
Zelena-Furia
на 06.12.2018 в 16:56:34 #63Аристократичен Лудогорец с достойнство подминава съдийските тесли и уверено върви към победа с минимални усилия. А разградската публика, доказва, че сме европейци, макар и многобройни, седят и културно гледат мача, за разлика от паплачта, която идига плакати срещу български национал
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:52:40 #62Тия глупаци от Тирето не разбраха ли, че с постоянни нарушения няма да станат нещата им!?
hufu
на 06.12.2018 в 16:52:18 #61Не знам как играем, защото не гледам мача и преди малко се прибрах, но сега видях положението за гола. Чорбата и другите в полето не знаят къде се намират. А има и 100% дузпа за чалмарите
ей затова нищо не е както трябва в първенството.
Свирете нормално бе хора, като си има си има, даваш без значение за кой е
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:50:55 #60Това което виждате на стадиона като фенове, толкова са феновете 5-6 хил....
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:50:30 #59аз викам стоилас да вади отбора това е подигравка с труда на мунчетата
ivan-marinov-b8ukZENY
на 06.12.2018 в 16:49:30 #58Бий донос лоич
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:45:50 #57ориндж уфсите сгънаха тотално сега ако кажете, че съдията е виновен ....
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:45:03 #56Добре че съдията свири за Тирето, че след мача да не се оправдават със съдията и да нямат претенции към него...
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:42:30 #55Нямаше дузпа, но ако беше обратно тук щяха веднага да почнат да квичат..
CHUKCHA
на 06.12.2018 в 16:41:45 #54Чак ме е яд че не свири дузпа.
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:39:49 #53чурбътъ май чиста дузпичка направи
ма нали мноо ривете, та не я свирнаха
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:37:41 #52в махалата играем по-умно
тия са кат първи клас - всички около топчиту
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:36:56 #51десподов, това да не ти е Витоша и Дунав защитника като те види да бяга настрани
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:34:29 #50"Tyler Двамата с peshata не гледате ли мачовете на Гонедоспор???" Кой е peshata и кои са гонедоспор ?
Аlex
на 06.12.2018 в 16:33:52 #49Улаев,много е простичко.БИЙТЕ ГИ.
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:32:22 #48JJ-bJ, Люпко там ли е? -------- Люпко си добива ракията... ей сега ще се появи.. само да удари още една малка сливовица
CHUKCHA
на 06.12.2018 в 16:31:55 #47Улаев, ти с Чорбата май отдавна си имаш закачка.