ЦСКА маха "тирето" и си връща старото име, пише "Труд". Събранието на акционерите преди мача с Черно море на 20 февруари ще утвърди това.
До тази законова възможност се стигна, след като настоящото ръководство изкупи емблемата, символите плюс всички активи и пасиви срещу 8 млн. лв.
Събранието на ЦСКА е свикано на 19 януари с първа точка "избор на одитор за 2021 година".
А най-важната - тази за името попада в графа "разни".
Въпреки че 99,99 процента от феновете на "червените" приеха клуба като свой след новата му търговска регистрация, въпросното "тире" бодеше очите на недоброжелателите на "червения" тим.
От събота това ще отпадне и официално ще си ЦСКА върне името.
USD
CHF
GBP
shturetc
на 20.02.2021 в 00:03:34 #160bobi_raf
на 20.02.2021 в 00:00:30 #159аз си тролим за пари
shturetc
на 19.02.2021 в 23:51:55 #158Бичкия,Джаб
Инак,Бичкия,ти с нещо ,като нашите чепарета си бил,ама що блесна отдолу?
Да не е било пилкер?
Под чепарета тук(в доста,доста по-бедничкото ни на риба Черно море) слагаме или олово или пилкер за тежест,а когато тролим(теглим на ход на лодките) слагаме воблери с различна потопяемост.
bobi_raf
на 19.02.2021 в 23:38:57 #157Трионка, мерси
обогатИ съществуването ми
То яката чорбъ не е ли с различни видове риба? ял съм секви, ама сполучливи рядко. И яко мащерка и девисил. И грапа на успоредка. Допи ми се пак
Akademik
на 19.02.2021 в 23:35:04 #156Akademik
на 19.02.2021 в 23:32:39 #155ЦСКА маха "тирето" в събота, връща си старото име! АААААХАХАХХАХАХХАХАХАХАХАХАХААХАХХАХАХАХАХАХ АХАХАХХАХАХХАХАСХХАСХХХАХХАХГАХХАХАХХАХХАХА АААААААААААА ТОПСПОООРТ: КОЕ ТИРЕ
Akademik
на 19.02.2021 в 23:30:34 #154“ ЦСКА маха "тирето" в събота, връща си старото име!” АААААХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХ
ТОПСПООООООРТ
shturetc
на 19.02.2021 в 23:30:30 #153В Турция(Мармарис) месец след срещата ни с Бичкията и Пиргос в Бс преди време,отидох само по джапанки и...въдици. Оноя там,хиляда километра на юг,червей не знаеха кво е...а аз с хладилна чанта с блатни,земни и бели. Хвъргам-хватям(дет се вика не хвъргам и пак хватям).Разбих им представите за риболов.
И,като хващам,снимам непознатите ми видове и ги пускам обратно в морето..Ама,освен познатите и тук платерини ,спарита...хващам и едни красавици(оказаха се морски костури).Накрая хващам нещо,наподобяващо двойно удължен морски дракон...едвам го държа,докато гоноткачам,да не ме удари някой шип(налият има отровни такива) и се каня да ги оускам и...един от колегите(турски рибари),де нищо,освен някоя илария на хляб не хващаха,ми падна на колене и ми заоняснява,че това е една от най-вкусните им риби.По-сетне от снимките разбрах,че туй е змиевидна риба.
Дадох му я.Раздадох и червеите на колегите,да хванат и те нещо и,с облечен с екипа на ФК Левски със щампован,стилизиран Гунди на него, си тръгнах(леко възгордял се) към хотела
Akademik
на 19.02.2021 в 23:28:21 #152ААААААААХАХАХХАХАХАХАХА ТИРЕ(————-)
каде е тирето в статията бе ТОПСПООООООООООРТ АХАХАХХХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ
пп. евала пич
Akademik
на 19.02.2021 в 23:24:41 #151преведете бе
топспорт
КОЕ ТИРЕ
АХАХАХАХАХА
bobi_raf
на 19.02.2021 в 23:24:36 #150ае лека, че вчера се напуках като лъвов мост. щеше да е добре некой да шерне и рецепта за рибена чорба. е тва е чудо ако е читава. и гони демоните на махмурлука.
QWERTY
на 19.02.2021 в 23:18:26 #149Какво е това заглавие? Как ЦСКА ще маха тире като го пишете ЦСКА
Кое ЦСКА ще маха тире?
. Моля провере си логиката колеги! И тогава напишете правилно: Цесека тире София ще маха тире-то
edin_chovek
на 19.02.2021 в 23:18:24 #148Бориле , ае да не се правиш много важен , че някои хора помним как запали Оле с 2 лева
Да не говорим за летищната ти снимка - обицат прошляк и половина
shturetc
на 19.02.2021 в 23:16:16 #147И печена,пак толкова-минута-две на скарата(по-скоро минута),Бичкия...за черноморския зарган думам. Ся,ако е някойокеански или амазонски каиш с диаметър на бирена бутилка,ясно,че термичната обработка ще е по-длъжка
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:15:07 #146Пич пош би тряало да значи сноб, снобизъм точно тва е ситито на лондон, претенции без покритие, пош не е при теб, хората са истини, топли и горе долу сърдечни тва е при теб, а иначе аз съм в рая
остров Родос, гугълни го.... Там съм..
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:09:10 #145Трионо мисля, че готварския термин на солети от рибка е.... чипс
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:07:33 #144Jabb ok, аз в лондон, 3 годин, саут кенсингтън, too posh for me mate, you know what i mean.... Lol
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:05:47 #143Откога па Лондон се пише така, изумявам си се понякога.....
mottorrhead
на 19.02.2021 в 23:04:32 #142Jabb ти къде в ландън?
shturetc
на 19.02.2021 в 23:04:06 #141Бичкия,зарганът ми е любимата за улов риба и...единствената,която ми се присънва. Вкусна е само,ако я обработваш(на тиган или скара) до минута-две.После става талаш. Припържена?Туй да не ти е попче?Унищожил си я. Съветвам те да оробваш сулка(бяла риба...на руски судак).Ще се изненадаш,че има и изключително вкусна ,речна(по-скоро езерна) риба