ЦСКА маха "тирето" и си връща старото име, пише "Труд". Събранието на акционерите преди мача с Черно море на 20 февруари ще утвърди това.
До тази законова възможност се стигна, след като настоящото ръководство изкупи емблемата, символите плюс всички активи и пасиви срещу 8 млн. лв.
Събранието на ЦСКА е свикано на 19 януари с първа точка "избор на одитор за 2021 година".
А най-важната - тази за името попада в графа "разни".
Въпреки че 99,99 процента от феновете на "червените" приеха клуба като свой след новата му търговска регистрация, въпросното "тире" бодеше очите на недоброжелателите на "червения" тим.
От събота това ще отпадне и официално ще си ЦСКА върне името.
USD
CHF
GBP
shturetc
на 19.02.2021 в 21:56:44 #120Ако сберете кучИф и сополя топловодниЙ(ако е жив) сал' кафявото ще остане
Трева и клонак и понъглите нЕа да има
han-kamerun
на 19.02.2021 в 21:47:23 #119К.ура му Янко!
asentseto_asentseto
на 19.02.2021 в 21:47:21 #118Е, Улаев, наехме специалисти и те се заеха с правенето на ЕМБЛЕМАТА! Имаше и още един вариант, но избрахме тази.
А между другото кафявият терен е една интересна тема. Та, на въпросното МИТИЧНО игрище на площадката, на която е кръстен клубът ни, игрището нямаше трева, а имаше пръст с мъничко трева по ъглите...
shturetc
на 19.02.2021 в 21:45:32 #117ГА-младши,да не ни водиш тъдява Митал,бре?
Или онези от Витиз с чаршафите и джапанките("хАрабските шейхове")
mottorrhead
на 19.02.2021 в 21:44:29 #116Бичкия мн. яка рецепта, иначе турчина не е лош, ама се турчин ..
asentseto_asentseto
на 19.02.2021 в 21:39:42 #115Ооо, форумисти!
Не, Улаев, не е Томов.
Сега с него обсъждаме идването му и как ще се представи. Ще го доведа, мисля да го направя още когато се зароди идеята за Площадка.
Ще е много забавно с него, гарантирам! Е, пинякога се държи като туземец, но поне ще е весело!
shturetc
на 19.02.2021 в 21:38:31 #114han-kamerun
на 19.02.2021 в 21:35:43 #113Траьон, при нас попска яхния означава яхния с дребни луковички (арпаджик) и некво месо. Но и тка става!
Apostola
на 19.02.2021 в 21:34:36 #112ЗА куките не знам ,ама преждата да е от ловешки чинчили
united 17
на 19.02.2021 в 21:31:59 #111Социопат, сега му кажи и каква прежда да си купи за вълнени чорапи и на колко куки да ги плете !!!
Apostola
на 19.02.2021 в 21:31:52 #110han-kamerun
на 19.02.2021 в 21:29:32 #109Трионгър! Точно подобна ресепта търся от мн време! Блангодария! Поклон! Евалла!
united 17
на 19.02.2021 в 21:27:08 #108kurzelefski
на 19.02.2021 в 21:22:24 #107доко Пд - посерко
asentseto_asentseto
на 19.02.2021 в 21:20:44 #106Под член имам предвид ръководител, извинявам се!
Вече трябва да приемам нещата по-насериозно...
asentseto_asentseto
на 19.02.2021 в 21:19:45 #105Форумисти, държа да ви кажа, че в скоро време ще доведа в този форум един друг член на ФК Площадка, също ЦСКА-р!
Става въпрос за нашия финансов директор, споменавал съм ви за него!
Смятам, че той ще бъде много интересна личност, с която може да се обсъжда много неща. Сега го убеждавам да се появи тук.
loko-pd
на 19.02.2021 в 21:17:43 #104Цска септемврийско знаме без тире .Без Ганчев .Скоро без Бруно и сбогом чорбъ
.
asentseto_asentseto
на 19.02.2021 в 21:16:46 #103Апастале, е, боклЮк, аз не съм Ачката Домусчиев, а АСЕНЦЕТО!
Сега се поклони пред мен, форумна о.трепке!
(Както би казал Клаудиу)
mottorrhead
на 19.02.2021 в 21:15:24 #102Трионо ми яжте гръцка скумрия, кво и е що треа от Канада чак.... Не говоря за тебе, ти си в Канада...
Apostola
на 19.02.2021 в 21:13:37 #101Сега ми стана ясно защо Триона се пени толкова по Българското.