ЦСКА представи второ ново попълнение. Това е нападателят Жорди Кайседо. Той ще играе с №30 при "армейците". Клубът го представи на феновете с ефектен клип.
Ето какво пише в сайта на ЦСКА:
"Армейци,
Нападателят Жорди Хосуе Кайседо Медина официално вече е играч на ЦСКА. 23-годишният футболист премина успешно медицински прегледи сутринта и веднага се включи към подготовката на отбора в следобедното занимание. Очаква се еквадорецът да вземе участие в последната предсезонна контрола срещу Локомотив (София) в събота (6 февруари) на "Армията".
Жорди Кайседо се изявява по целия фронт на атаката, като впечатлява със своята физика и скорост. През кариерата си е обличал екипите на еквадорските Депортиво Азогес, Универсидад Католика и Ел Насионал, а от лятото на 2019 година е част от състава на бразилския Витория Баия, където в 45 мача отбелязва 9 гола. През 2017-а Жорди играе за младежкия национален тим на родината си до 20 години, с който участва на Световното първенство в Южна Корея.
Пожелаваме на Жорди Кайседо здраве и много успехи с червената фланелка!".
USD
CHF
GBP
chubtireaka
на 05.02.2021 в 17:39:57 #44Пана, естествено, че никога не бих си дал гласа за тоя убиец на жени, но ще е забавно мутри да си вадят компромати. А и той няма какво да губи и може да подхлъзне Краля Слънце
Apostola
на 05.02.2021 в 17:39:13 #43Канари,айде кажи тоя дълг дето го откупихте ,дължите ли го още,бе.Колко пъти трябва да те питам,Ако не знаеш,пиши-не знам.
nick-krastev
на 05.02.2021 в 17:34:09 #42Пани, а колко събрахте или не сте приключили ?
blue_canary
на 05.02.2021 в 17:33:11 #41Ми а да ви честит тоя бизон.Ша го видим скоро,ще гази ли или само са въргяля
united 17
на 05.02.2021 в 17:27:02 #40А е наздраве за Пирго, жив и здрав да е и все така да тормози припоците !!!
nick-krastev
на 05.02.2021 в 17:26:25 #39Пани, докъде стигнахте с донацията ? Дай малко инфо
asentseto_asentseto
на 05.02.2021 в 17:25:47 #38Панчо,
как ти се вижда форума без Нако?
united 17
на 05.02.2021 в 17:25:46 #37chubtireaka на 05.02.2021 в 19:21:41#78 Черепа си е регистрирал партията, ще клати здраво Боцко от Дубай. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Чуби, на кви субстанции си е мой
сменяй дилъра братчед !!!
asentseto_asentseto
на 05.02.2021 в 17:23:19 #36Ох, пияници такива!
Наздраве! За Пирги!
Тази вечер в негова чест ще има топване в джакузито!
chubtireaka
на 05.02.2021 в 17:21:41 #35Черепа си е регистрирал партията, ще клати здраво Боцко от Дубай. Ще лъснат бая последователки на Мата Хари и срещи в офиса на Московска. Дано стане ясно и кой какви заслуги има за чекмеджето
united 17
на 05.02.2021 в 17:19:54 #34Баси, никой не ми отговори, тоя канибал има ли вече право да играе, или ще чака докато му мине делото през арбитража ???
united 17
на 05.02.2021 в 17:18:15 #33С удоволствие бих ти взел парите Жапчо, ама си мой човек и не искам да те вкарвам в проблеми с адвокатката-ковчежник !!!
djingibi1914
на 05.02.2021 в 17:16:46 #32Чубак В сектора ако искат да сядат Хитлер Гьобелс и Химлер само да не опъват ръчички напред и да забравят немския за 90 минути
Защото сме продукт подобен на Свинята Майка в Москва
а Червеноармейците са изнасилвали доста арийци чак до столицата им...
chubtireaka
на 05.02.2021 в 17:07:49 #31Крава, не става въпрос за наказания, а за тия, които са в сектора
djingibi1914
на 05.02.2021 в 17:05:39 #30chubtireaka на 05.02.2021 в 18:55:04#64 Крава, ще ти смеят... Прав си за нашите платени, ама те са реципрочно и при вас. ====================================================================== за да не стана за смях Би ли споделил от коя година е първото наказание на ЦСКА за расизъм от УЕФА До тук само БФС са ни глобявали за расизъм с 37 000 лева,и то защото замеряхме Крушчич с топки и обиждахме Джеса без агресия и събличане Друг случай да знаеш
united 17
на 05.02.2021 в 17:03:45 #29united 17
на 05.02.2021 в 16:56:36 #28А е, тоя канибал разбра ли се с Виктория Баиа, нали имаше проблеми с разтрогването на договора и щяха да отнасят казуса до ФИФА ???
djingibi1914
на 05.02.2021 в 16:56:01 #27chubtireaka на 05.02.2021 в 18:43:28#53 Абе, нацитата в Гей сектор как ли гледат ============================================= Тунчо има компетенции по епидермис и меланин
chubtireaka
на 05.02.2021 в 16:55:04 #26Крава, ще ти смеят... Прав си за нашите платени, ама те са реципрочно и при вас. Така мисля. А може холандските НПО-та да са заместили Дучето. Явно си по-запознат, а и не претендирам. 1488 е експерт, на него бих повярвал
united 17
на 05.02.2021 в 16:52:40 #25За 5 бона в "дойче марки" съм съгласен !!!