Втората контрола на ЦСКА на турска земя ще се проведе днес, срещу полския Стал.

Старши треньорът на "червените" Бруно Акрапович ще използва два различни състава в проверката.

Босненският специалист ротира две единайсеторки в първата проверка при успеха с 4:0 над дублиращия състав на местния Аланияспор в събота.

Бруно Акрапович: Не чакаме играчи на проби

"Това са играчите ни към момента"

Тогава всички играчи получиха по 45 минути за изява, като изключение направиха пристигналият със закъснение на лагера Адалберто Пеняранда и младият Мартин Смоленски, които си разделиха по половин полувреме след почивката.

Снимка 513018

Източник: cska.bg

Единствен третият вратар Илия Шаламанов не участва в мача, като е много вероятно той да остане на пейката и срещу Стал.

Бившият капитан на ЦСКА Божидар Чорбаджийски излиза с екипа на съперника. В състава на треньора Лешек Ойжински играе още един българин - Александър Колев, който подписа преди седмица.

ЦСКА без Кери срещу отбора на Чорбаджийски

Треньорският щаб няма да рискува с включването му в игра

За Чорбаджийски това ще бъде първи мач, в който ще се изправи срещу родния си клуб, макар и в неофициален двубой.

Колев пък вече игра в тима през пролетта на 2017-а, когато записа 7 гола и 4 асистенции в 15 шампионатни срещи.

ЦСКА ще играе контрола срещу тима на Божидар Чорбаджийски

Стал Миелец се похвали за мача си с "армейците"

ТОПСПОРТ информира снощи, че мачът пропуска Греъм Кери. Той се чувства много по-добре днес и е възможно да се появи на терена през второто полувреме на мача.

Твърдо аут за контролата е Енрике Рафаел, разбра нашата медия. Тази сутрин бразилецът е почувствал болка в ходилото и треньорът Бруно Акрапович няма да рискува с включването му в игра.