Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев впечатли и респектира медиите в Швейцария. Както е известно, "червените" отстраниха местния гранд Базел, а в групите на Лига Европа ще срещнат още един швейцарски отбор - Йънг Бойс.
Ето какво пише за бизнесмена журналистът Юго Кюрти от изданието "Le Matin":
"Гриша Ганчев е силният човек в ЦСКА. Той е бивш спортист - борец. Може да го определим като ексцентричен и мистериозен. Въпреки че има двама партньори, а синът му Данаил също се показва често публично, всички знаят, че той дърпа конците в клуба.
Източник: LAP.bg
Той е светлокос мъж. С лице, сякаш изсечено с брадва. Цигара често е залепнала в ъгъла на устата му.
На 57 години, направи своето състояние в началото на 90-те години, печелейки от падането на комунистическия блок. Нефт, хотели, плодови сокове, захар, водноелектрическа енергия, автомобили, той е активен в много области. Състоянието му се оценява на 480 милиона долара, което го прави пети най-богат човек в страната.
Голям любител е на конете, известен с покровителството си и в света на изкуството".
USD
CHF
GBP
opsa
на 09.10.2020 в 19:24:34 #37Галка да каже за Евроидиотите! У швейцарскло четат френси вестници!
opsa
на 09.10.2020 в 19:22:04 #36Пукаш ли се Галке? Как беше след третия гол? Да не си прехапа кастанетите?
09.09.16
на 09.10.2020 в 19:19:43 #35Определено шизофренията ти е следващо ниво дето се вика
3 ти юни 1984 национален стадион 50000 зрители и не повече от 5000 цднвисти включително войниците. на покойното цднв му трябва точка за да стане шампион а на Левски задължителна победа! Резултат 2:1 за синята лавина. Съдия ДИТЕР ПАУЛИ най- добрият германски съдия по това време.
opsa
на 09.10.2020 в 19:19:21 #34Ха,ха, Галке, още си се блещиш по жълтите вестници! Галке, гледай си лекциите в старческия, не се бъркай при големите!
09.09.16
на 09.10.2020 в 19:03:42 #33droidc3p0 Обикновено не се занимавам с шизофреници, но тук ще трябва да се намесят! Покойното цднв няма победа над Левски при мачовете свирени от чужди съдии. Включително и няколко финала за купата единият от който ги разпорихме 5:0 със съдия Маркус мерк- най- добрият германски съдия тогава.
govedoebec
на 09.10.2020 в 18:38:50 #32Педерло Реже вени 100% е бил бабичката,при 3-тия гол срещу Базел Пукаш ли се от яд,вече 10 + години ни европа ,ни титла,ни купа Мъката накара Томислав Русев да извика Прокобата, а сега синия малоум извика и Баба Яга А тук помним и когато клаха агнета и пилци и мазаха гредите на Герена Абе копанарско турско калайджийски сериал
govedoebec
на 09.10.2020 в 18:33:43 #31Педерло Бъркаш 2-та щата ЦСКА е достигал полуфинал в този турнир Щом днес се броят старите титли на шампионите в ЛЕ и Купа на УЕФА то тогава как ти малоумен статистико как успя да разделиш турнира Да разбирам ли че Реал Мадрид са с 5 титли от ШЛ Да ева и малоумието същински турчин,ония рязаните ни убеждават как футбола възникнал 2011 г.,а тоз разчлени един турнир със сменено име
Apostola
на 09.10.2020 в 18:32:43 #30В https://www.kucha sport.and dwarf pedal.com пишат същото. Значи е вярно.
govedoebec
на 09.10.2020 в 18:27:49 #29Педерло Така те искам Ама си копирал с мое име Защо си такъв клеветник Ето и извора на информация ,и не се излагай така да ме подписваш
https://www.kotasport.com/гриша-ганчев-изпревари-по-богатство-к/
emil-doychev-RQc6O0rx
на 09.10.2020 в 18:25:16 #28Вие говеда нали си избрахте соПственици А? Сега се кефете на Насовата Трътка
Apostola
на 09.10.2020 в 18:25:13 #27Ватерло е лъжец.Аззз вярвам на Друина.Друинаа,ти си май айдол,откакто та гледах в микре киното,кога отвръщаше на ударъ на имерийътъ.
УмеренЦСКА
на 09.10.2020 в 18:23:18 #26Е-е-ех, да беше Левски елиминирал Базел, швейцарците щяха да се разпънат да хвалят ако не Васил Божков (в миналото) то поне Насо и Тити (в съвремието)! Левскари, не зная дали Ви е останал поне малко чисто хумор приличащ на такива "столетници" като Вас!
SuperMario
на 09.10.2020 в 18:19:11 #25И като говорим за фалитите на измисленият "милиардер", то нека открия списъка на умишлените му фалити: Аз ще ви дам началото, а вие само ще допълвате списъка... Литекс Моторс, Захарния Бизнес, Петрол (бензиностанциите и фирмата), Литекс Комерс -соковете, Литекс-Ловеч футболния отбор, ПФК ЦСКА АД.... и т.н.... Той вашия отбор ПФК ЦСКА АД го фалира още през 2016-та! Чакам останалите фенове, и най вече феновете на Тирето да продължат списъка с "имотното" състояние на тоя селски тарикат и мошеник!
SuperMario
на 09.10.2020 в 18:14:12 #24Гледам джудежто са го изкарали направо светец
...
Микренския Шмекер, ако беше отговорен и сериозен бизнесмен -"милиардер" ( уж в левове) и "самарянин"(както се опитва авторчето да ни го представи), нямаше целенасочено и методично да източва българската хазна от която се плащат парите за пенсиите на нашите баби и дядовци, майки и бащи.
Ако беше отговорен и сериозен бизнесмен (какъвто не е), нямаша да краде българската хазна от която се финансира здравното осигуряване и лечение на нашите родители и прародители!
Ако този "бизнесмен- "милиардер" беше много отговорен и честен, нямаше да фалира умишлено автомобилния си и останалите си бизнеси с което остави на пътя стотици работещи там!
И щото е "честен" и "отговорен", взе милионни заеми от банките залагайки бизнесите си, а след това фалира умишлено тези бизнеси, обескости ги и ги остави на банките да си ги чукат в главата!
То затова и финансовото му състояние е такова- на "милиардер" , на който умишлено, или не всичките му бизнеси са фалит след фалит и то умишлено!
Та този измислен "милиардер" е един най обикновен Остап Бендер ( шмекер- тарикат), който е толкова "милиардер", колкото автора на статията е космонавт!
И к'ъв милиардер може да е един най обикновен кокошкар, който прави "милиардите" си с фиктивни сделки и източване на хазната с ДДС-то от несъществуващи сделки!?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 09.10.2020 в 18:03:28 #23Тези от Шоколандия ако знаят колко дълбоко бъркат отзадЗЕ на сите антиГришовци
mesut2
на 09.10.2020 в 17:54:33 #22waterloo - комунист доносник!!! не му обръщаите внимание!!! ще ви излъже и натопи и ще ви баннат!!!
09.09.16
на 09.10.2020 в 17:38:45 #21В Швейцария впечатлени от бивш борец висок 1.50 качен на табуретка специализиращ в измами с ДДС! Не мое да бъде това
Apostola
на 09.10.2020 в 17:31:31 #20Само тея двамцата още не са си заработили стинките от гринджата.Много гадно съществуване.Само в ада сигурно е по-кофти.
govedoebec
на 09.10.2020 в 17:24:22 #19На Тодорини кукли Насо Гъзъ и Цици Ревлата сигурно са пръснали 2,5 милки на купчина в центъра на офиса им и играят кючеци,хвърлят гюбеци голи, и се замерят с пачки по стотачки с радостни възгласи: -Ей пак излъгахме простите говеда ,милионери сме!!!
-Да го духат Божинов,Михайлов,Хубчев и Холмар заплати нанайси,сядай да делим лева!
-Няма НАП,няма УЕФА, с Тити вече разделихме лева!
govedoebec
на 09.10.2020 в 17:11:38 #18Насо Гъзъ дали успя да превърти "уелкъм бонуса" в Ефбет от 2,5 млн.лева Дано залага разумно и с мярка,че Хубча и Холмар чакат пред вратите на УЕФА