Евандро да Силва ще стартира от първата минута в предстоящия двубой с Ботев (Пд) за Купата на България.

Бразилецът донесе успеха срещу Витоша (1:0), като се разписа в 85-ата минута с глава, а 6 по-рано се беше появил на терена.

Лъчезар Балтанов ще се завърне сред титулярите на Ботев (Пд) срещу ЦСКА

Капитанът на Ботев (Пд) повежда тима срещу ЦСКА

След мача с ЦСКА за Купата в сряда, на "канарчетата" предстои гостуване на Лудогорец

Този път Евандро ще стартира по левия фланг на атаката, където действа през по-голямата част от сезона.

Резерва пък ще остане Джеси, който разочарова срещу Витоша.

Снимка 482586

Евандро се разписа с глава от движение след отлично центриране на Кери. Ирландецът отправи остра топка във вратарското поле и бразилецът я засече от упор.

След срещата Кери направи любопитен коментар за изпълнението: "Лесна асистенция, когато на другия край на въдицата имаш сьомга", написа британецът.

Евандро: В ЦСКА са необходими трофеи, радвам се, че се разписах толкова бързо