ФК ЦСКА 1948 приема Локомотив (София) в реванша от полуфиналите на Купата на България. Срещата на стадиона в Бистрица започва в 19:00 часа.

Столичани спечелиха първата среща в "Надежда" с 3:2 и са една крачка по-близо до финала. Все пак и двата тима влизат в срещата в лоша форма.

Тодор Янчев вярва, че ФК ЦСКА 1948 ще се класира на финал за Купата на България

Тодор Янчев вярва, че ФК ЦСКА 1948 ще се класира на финал за Купата на България

Реваншът с Локомотив (София) е насрочен за 10 май от 19:00 часа в Бистрица

ФК ЦСКА 1948 загуби с 0:1 от Славия в последния кръг на редовния сезон на efbet Лига. Преди това записа две равенства срещу Черно море и Спартак (Варна), но въпреки това остана с добър аванс пред четвъртия в класирането Левски.

Локомотив (София) няма за какво да се бори до края на сезона в първенството, тъй като изостава с 11 точки от седмия Славия. "Железничарите" са в много лоша форма с четири загуби в изминалите пет мача. Освен това в клуба има проблеми, тъй като собственикът Иван Василев се очаква да обяви, че ще възнамерява да се оттегли от управлението след края на сезона.

Босът на Локо (Сф) е приготвил премии при класиране на финала за Купата

Босът на Локо (Сф) е приготвил премии при класиране на финала за Купата

Винаги държа на думата си, категоричен е Иван Василев

В отбора на столичани пък се завръща голмайсторът Ивайло Чочев, който страдаше от контузия в последно време. На линия за двубоя ще бъде и крилото Бирсент Карагарен, както и останалите ключови играчи на ФК ЦСКА 1948.

Наставникът на гостите Станислав Генчев ще може да разчита на всичко най-добро в мача. Той няма проблеми с контузени и наказани играчи.