ЦСКА и Ботев (Враца) ще излъчат последния полуфиналист за Купата на България. Срещата на "Армията" започва в 17:00 часа.
Главен рефер е Георги Николов. Сред четирите най-добри вече се класираха Лудогорец, Славия и Арда.
Днешната среща ще бъде официален дебют на Веселин Великов, който замени Антони Здравков начело на Ботев (Враца). Младият специалист обяви, че тимът му няма от какво да се притеснява, а напрежението може да бъде само в ЦСКА.
От своя страна неговият колега в "червения" лагер - Бруно Акрапович има известни проблеми. Аут за двубоя са Густаво Бусато и Петър Занев. Очаква се на вратата да застане Димитър Евтимов вместо Густаво Бусато, а в защита отново ще действат Мено Кох, Пламен Гълъбов и Юрген Матей.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Георги Йомов ще бъде преместен на десния фланг, отляво ще играе Брадли Мазику, а в центъра ще са Жеферсон и Тибо Вион. Тиаго Родригес ще организира атаките на "червените", а в нападение ще стартират Жорди Кайседо и Бисмарк Чарлс.
В състава на гостите, Даниел Гаджев и Чавдар Ивайлов са наказани, но се завръща Христо Златински. Валери Домовчийски ще води атаката на гостите, а зад него ще действат Юлиан Ненов, Даниел Генов и Петър Атанасов. Централна двойка защитници ще са Илия Миланов и Венцислав Керчев.
USD
CHF
GBP
Rafata
на 18.03.2021 в 16:31:57 #98Кох отвори пергела
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:31:51 #97Аааа видяхте ли Мено
УмеренЦСКА
на 18.03.2021 в 16:31:41 #96"Измислена дузпа в полегнала е Тодора!!!" ...Чакай сега, "полягане" ли е или "купен съдия"? Двете заедно са прекалено нещо, даже и за левскар...
red_phoenix
на 18.03.2021 в 16:31:23 #95Иииии....Мено Кох плеймейкър!
bernal
на 18.03.2021 в 16:31:18 #94ХЕТРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИККККККККККККККККККККККККККККК
1999
на 18.03.2021 в 16:30:58 #93Милко, забравил си хапчетата и очилата пич! Факт!!! По-добре не се излагай тук!
red_phoenix
на 18.03.2021 в 16:28:42 #92Джагър, те висят към 5 човека... Няма как да се избегне, по-добре така, един по един, да може да ги ротира... Ако се върне Юга, просто той ще си играе в центъра, така или иначе Вион като не е отдясно...
УмеренЦСКА
на 18.03.2021 в 16:28:20 #91Йомов ми напомня Спас Делев от преди години. Все ми се струва, че един "житен бегач" в отбора не е излишен...
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:27:19 #90Йомов се поразигра. Ако спре да се лакоми ще стане човек, но не е лесно, че все пак е бил години в говеждата школа
1999
на 18.03.2021 в 16:27:16 #89Човек да не вземе да каже нещо и ето, Милко остроумния се появи. Факт!!!
Сега чакаме и Морко и да оформят дуета!
Rafata
на 18.03.2021 в 16:25:49 #88Феникс
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:22:05 #87Е верно ли при решен мач Бруно допусна 5 жълт на Вион
Rafata
на 18.03.2021 в 16:21:56 #86Комбинацията, която завърши Йомов беше от Аманаха
УмеренЦСКА
на 18.03.2021 в 16:19:20 #851999, няма защо да се чудиш, че ги няма колегите- левскари. Ако ЦСКА губеше, щяха да задръстят форума...
mehmed-kesedzhi
на 18.03.2021 в 16:17:54 #84Явно са се разбрали за 2:0.
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:16:33 #83Що не пусне Евтимов дейба.
red_phoenix
на 18.03.2021 в 16:14:13 #82Рафа, на Ник Кирьос братовчед му ли да привлечем?
1999
на 18.03.2021 в 16:12:36 #81Пичове, сега влизам в Топа и преглеждайки набързо коментарите, играем добре. Същевременно съм много учуден от прекалено рехавото и почти никакво синьо присъствие. Нещо ги мъчи момичетата, вероятно! А иначе, айде ЦСКА и колкото повече, толкова повече!
Rafata
на 18.03.2021 в 16:11:02 #80ДГ трябва незабавно да започне преговори с Бат Венци за една трампа Йомов - Автралийчето
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:09:48 #79Козата наистина говори сравнително интелигентно, но нещо ми е противен. За мен топ коментатор е Бойко Величков.