ЦСКА и Ботев (Враца) ще излъчат последния полуфиналист за Купата на България. Срещата на "Армията" започва в 17:00 часа.
Главен рефер е Георги Николов. Сред четирите най-добри вече се класираха Лудогорец, Славия и Арда.
Днешната среща ще бъде официален дебют на Веселин Великов, който замени Антони Здравков начело на Ботев (Враца). Младият специалист обяви, че тимът му няма от какво да се притеснява, а напрежението може да бъде само в ЦСКА.
От своя страна неговият колега в "червения" лагер - Бруно Акрапович има известни проблеми. Аут за двубоя са Густаво Бусато и Петър Занев. Очаква се на вратата да застане Димитър Евтимов вместо Густаво Бусато, а в защита отново ще действат Мено Кох, Пламен Гълъбов и Юрген Матей.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Георги Йомов ще бъде преместен на десния фланг, отляво ще играе Брадли Мазику, а в центъра ще са Жеферсон и Тибо Вион. Тиаго Родригес ще организира атаките на "червените", а в нападение ще стартират Жорди Кайседо и Бисмарк Чарлс.
В състава на гостите, Даниел Гаджев и Чавдар Ивайлов са наказани, но се завръща Христо Златински. Валери Домовчийски ще води атаката на гостите, а зад него ще действат Юлиан Ненов, Даниел Генов и Петър Атанасов. Централна двойка защитници ще са Илия Миланов и Венцислав Керчев.
USD
CHF
GBP
red_phoenix
на 18.03.2021 в 16:09:48 #78Нико Петров и Русия са общо взето единствените, които знаят какво говорят в коментарно студио... 90 процента от другите гости са само пълнеж с празни, заучени лафчета...
bernal
на 18.03.2021 в 16:09:14 #77блоди на мястото на Синклер е Турицов
УмеренЦСКА
на 18.03.2021 в 16:07:31 #76До тук- много добре! Очевидно превъзходство на ЦСКА. ...А дано Кайседо стане мечтаният голаджия в предстоящите мачове! Дано!
red_phoenix
на 18.03.2021 в 16:04:57 #75Мазику си е играч! С Тибо-то заспаха на бековете идеално! Лятото Диниш Алмейда да дръпнем искам, че Занев си е на години, а Гълъбето си е за резерва най-много. Поне е проверен, няма да му трябва и адаптация ни като държава, ни с треньор... Един опорен ни трябва, по-дребен, но с пас и поглед - тип Малинката, но по-малко рисков. Другото е в сферата на пожеланията - аз лично бих дръпнал Наско Илиев, но за жалост изпуснахме момента, когато Ботев умираха от глад...че Кайседо ако продължи така, ще го осребрим и него вероятно! И другото, което за мен ще е супер ход - да прилъжем вратарчето на Числото, и без това се разбягват там пилците, и спокойно можем да махаме Бусато с двете българчета на вратата!
Todor Kolev
на 18.03.2021 в 16:03:44 #74За първи път виждам изпълнение на дузпа на боц!
mottorrhead
на 18.03.2021 в 16:00:47 #73user avatar 56492 СЛЕДВАЙ Мик Джагър на 18.03.2021 в 17:55:19#129 Аз съм голям фен на Мазику, направо уникален. Аз също, много добра техника интелигентен футбол а и доста симпатичен .. Еди Мърфи..
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 16:00:41 #72За мен Йомов, Синклер, Джеферсон не са за титуляри и е редно да починат. Гълъба от своя страна въобще не е за ЦСКА.
asentseto_asentseto
на 18.03.2021 в 15:59:50 #71Точно така, форумисти! Аз смятам, че днес движим добре играта в атака, особено добри в това днес са Тиаго и Мазику, обаче в защита сме малко шейки и по-точно Жефриту малко ме тревожи...
Rafata
на 18.03.2021 в 15:58:37 #70Джингиби, говедата чакат жребия, кой ще им се падне
бате ВИ
на 18.03.2021 в 15:58:18 #693 щети има на терена .Йомов,Синклеър и Джеферсън. Чакаме славейчетата на полуфинален .
djingibi1914
на 18.03.2021 в 15:57:37 #68Филшивата Леца и Ментак ЦСКА-ту отпаднаха СъдбЪ
XAN_lil
на 18.03.2021 в 15:57:29 #67Хубаво беше, ако в началото на вп вкараме 3-ти, да пусне 2,3 от младите, но ги няма на резервната
Ай..... ЦСКАри
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:55:54 #66Намираме си на приказка... Иначе щяхме да сме на скамейката и да даваме акъл оттам!
Ай
Само ЦСКА!
djingibi1914
на 18.03.2021 в 15:55:35 #65Баси няма говедарци Да не фалираха гейтаците
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 15:55:19 #64Аз съм голям фен на Мазику, направо уникален
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 18.03.2021 в 15:55:11 #63Браво
Еваларка на Кайседо .Бърже се ориентирва и вписва в отбора.Но .... Ню Йорк не са кой знае какво мерило де .....Но все пак крадива игра ...Дълги пасове Статични положения Остри атаки ....
Браво на Бруньо
Наздраве на Колегите
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:51:59 #62Джаб, те и двамата не са в групата
DrINKO
на 18.03.2021 в 15:51:31 #61Mehmed-kesedzhi на 18.03.2021 в 17:47:12 #113 При първия гол топката напусна терена. Дуцпа нямаше. И двата гола са напълно нередовни. ...................... Хахаха тЪ ибЪ в талибана! А бе вие всички антиЦСКАри сте толкова прости? Нали знайш, че Алах не прощава на лъжци като теб?
mottorrhead
на 18.03.2021 в 15:50:16 #60Вион, Кох, и Матейчо, тряа да останат в ЦСКА поне колкото Тиаго... Тия са колони
ChernotoVlechugo
на 18.03.2021 в 15:49:08 #59Кайседо - следващият многомилионен трансфер на Стойкас Стоилас - акулата на мениджърският пазар