ЦСКА и Ботев (Враца) ще излъчат последния полуфиналист за Купата на България. Срещата на "Армията" започва в 17:00 часа.
Главен рефер е Георги Николов. Сред четирите най-добри вече се класираха Лудогорец, Славия и Арда.
Днешната среща ще бъде официален дебют на Веселин Великов, който замени Антони Здравков начело на Ботев (Враца). Младият специалист обяви, че тимът му няма от какво да се притеснява, а напрежението може да бъде само в ЦСКА.
От своя страна неговият колега в "червения" лагер - Бруно Акрапович има известни проблеми. Аут за двубоя са Густаво Бусато и Петър Занев. Очаква се на вратата да застане Димитър Евтимов вместо Густаво Бусато, а в защита отново ще действат Мено Кох, Пламен Гълъбов и Юрген Матей.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Георги Йомов ще бъде преместен на десния фланг, отляво ще играе Брадли Мазику, а в центъра ще са Жеферсон и Тибо Вион. Тиаго Родригес ще организира атаките на "червените", а в нападение ще стартират Жорди Кайседо и Бисмарк Чарлс.
В състава на гостите, Даниел Гаджев и Чавдар Ивайлов са наказани, но се завръща Христо Златински. Валери Домовчийски ще води атаката на гостите, а зад него ще действат Юлиан Ненов, Даниел Генов и Петър Атанасов. Централна двойка защитници ще са Илия Миланов и Венцислав Керчев.
USD
CHF
GBP
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:48:06 #58Бичкия, ми 2 метра мАж е, ако ще го играе ученичка, директно да го връщаме обратно
emidobre
на 18.03.2021 в 15:47:35 #57Джеферсон пак почна да ми къса нервите
!!! Да пуска младежите сега да поцъкат малко
САМО ЦСКА
!!!
mehmed-kesedzhi
на 18.03.2021 в 15:47:12 #56При първия гол топката напусна терена. Дуцпа нямаше. И двата гола са напълно нередовни.
VLAD
на 18.03.2021 в 15:44:07 #55И аз се чудя, като си имаме Тиаго, защо Йомовци и Кайседовци трябва да се излагат.
DrINKO
на 18.03.2021 в 15:42:29 #54Акде дано при 2-0 тез селянинспрат да ни ритат като осверипялите, че се вижда как съдията не им обръща внимание.... Само ЦСКА!!! Да ни дават следващите....
mottorrhead
на 18.03.2021 в 15:42:29 #53Показно за дузпа, ниско долу плътно силно. .
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:41:55 #52Джагър, къде го видя Йомов да е трагедия?
Той не е пипнал топката въобще... Иначе сигурно ще е добър!
drilldo
на 18.03.2021 в 15:41:50 #51Кайседо НЕ трябва да бие дузпи! Всеки път му хващат ъгъла, добре че сега поне я изстреля по-силно... С тези дузпи 30% ще са спасени и още 30% в аут!
mottorrhead
на 18.03.2021 в 15:40:35 #50Жорди Кайседоооо.
asentseto_asentseto
на 18.03.2021 в 15:40:34 #49Браво, браво, Кайседо е напът да вкара хеттрик!
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 15:39:29 #48Гледам от 15 минути и наще играят безумно. Йомов, Джеферсон и Синклер са направо трагедия.
asentseto_asentseto
на 18.03.2021 в 15:39:14 #47Пак ли Йомов ще я бие?
VLAD
на 18.03.2021 в 15:39:14 #46Грегорий е пробил Захирата.
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:38:11 #45Еееех, Кайседооо! Взе си я в стил Соу....но той тия си ги вкарваше...и винаги в близкия ъгъл. Супер грешно отиграване!
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 15:37:48 #44Пичове , не съм пиян !!! Тояго номер 9 ли играе днес ....
mehmed-kesedzhi
на 18.03.2021 в 15:36:50 #43Пошло театро.
bernal
на 18.03.2021 в 15:33:57 #42Икона къде беше снощи да коментираш твоя оБор ,а се появи сега да коментираш ЦСКА или и ти съществуваш единствено за да плюеш по другите отбори а не гледаш собтсвения си.
red_phoenix
на 18.03.2021 в 15:33:26 #41Джефрито няма вярно отиграване обаче половин час... Всичките атаки на врачани почват от него!
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 15:32:44 #40Синклер май си се мъчи, време му е да почине.
bernal
на 18.03.2021 в 15:31:42 #39Много брак в играта на Джеферсон дано се окопити през 2 полувреме.