ЦСКА и Ботев (Враца) ще излъчат последния полуфиналист за Купата на България. Срещата на "Армията" започва в 17:00 часа.
Главен рефер е Георги Николов. Сред четирите най-добри вече се класираха Лудогорец, Славия и Арда.
Днешната среща ще бъде официален дебют на Веселин Великов, който замени Антони Здравков начело на Ботев (Враца). Младият специалист обяви, че тимът му няма от какво да се притеснява, а напрежението може да бъде само в ЦСКА.
От своя страна неговият колега в "червения" лагер - Бруно Акрапович има известни проблеми. Аут за двубоя са Густаво Бусато и Петър Занев. Очаква се на вратата да застане Димитър Евтимов вместо Густаво Бусато, а в защита отново ще действат Мено Кох, Пламен Гълъбов и Юрген Матей.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Георги Йомов ще бъде преместен на десния фланг, отляво ще играе Брадли Мазику, а в центъра ще са Жеферсон и Тибо Вион. Тиаго Родригес ще организира атаките на "червените", а в нападение ще стартират Жорди Кайседо и Бисмарк Чарлс.
В състава на гостите, Даниел Гаджев и Чавдар Ивайлов са наказани, но се завръща Христо Златински. Валери Домовчийски ще води атаката на гостите, а зад него ще действат Юлиан Ненов, Даниел Генов и Петър Атанасов. Централна двойка защитници ще са Илия Миланов и Венцислав Керчев.
USD
CHF
GBP
eagle
на 18.03.2021 в 14:34:54 #18Мик Джагър на 18.03.2021 в 16:29:21#28 --------------------------------------------------------------------- Едно към едно и за мен това е оптималният състав за днес. А всъщност и по принцип с единствената корекция Юга (когато е здрав) да заеме мястото на Жеферсон. bernal, споменаваш за подсигуряване - излизаме с 3-ма централни защитници и двама опорни халфа (които също са защитници) срещу Ботев Враца... не е сериозно. Както и да е, ще ги бием!
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 14:29:21 #17Дано бием, мачът ще е труден. Една грешка отзад и може да стане и кошмарен. Ето го моя състав: —————-Евтимов———- ——-Кох——Матей——Занев —Вион——-Джеферсон———Мазику —————Тиаго—-Пеняранда—— ————Синклер——Кайседо—- Като резерви Йомов, Енрике и Чарлз.
don-familios
на 18.03.2021 в 14:28:29 #16Смея да твърдя че най добрия български вратар в момента е резерва на Бусато
red_phoenix
на 18.03.2021 в 14:28:26 #15И сега...пак ще нападаме основно отляво само с Мазику...а те ще ни пробиват по тяхното ляво през Синклер, Вион и Гълъбов, от които никой не си е на позицията...! (освен ако Кох не е ляв ЦЗ, а Гълъба да го сложат в центъра, което пак не променя кой знае колко гореказаното)
bernal
на 18.03.2021 в 14:26:36 #14Мико джагър и на нене ми се иска Вион да си действа халфбек но Бруно не иска да рискува с един дефанзивен халф и ще го мъчи в средата ,а по лошото е,че Синклер се мъчи още повече по дясното крило и все едно играем с човек по малко дано бием днес,че ми се струва ,че и на този мач ,ще има драма.
Rafata
на 18.03.2021 в 14:26:22 #13Акрапа до кога ще мъчи всички ни с титуляри Синклер и Йомов! Докога
ChernotoVlechugo
на 18.03.2021 в 14:23:38 #12Напред Армейски лъвове
red_phoenix
на 18.03.2021 в 14:19:48 #11Мдааа...като чета тука, всички сме на едно мнение за едни и същи неща... Явно всичките сме много тъпи и нищо не разбираме..ама поне да ни опрвергаваха с играта си в тази конфигурация...а то е една и съща мъка всеки мач!
red_phoenix
на 18.03.2021 в 14:16:46 #10Ееей, не си ли научихме урока, бе?! Пак ли ще мъчим Синклер като десен халф-бек, а Вион още повече ще го мъчим като опорен халф?
КАкъв е проблемът Вион да си застане отдясно, а Синклер да си играе зад нападателите и всеки да си е на мястото, не разбирам?! Да не говорим, че така или иначе от сума ти мачове Тиаго го държат издърпан по-назад в халфовата линия... Поне ще могат да вървят някакви пасове в центъра по оста Тиаго - Синклер - Кайседо и Чарлс. Пак ще е мъка...дано съм лош пророк!
Само ЦСКА!
eagle
на 18.03.2021 в 14:14:28 #9Добре бе, пичове, само аз ли много се ядосвам от прекалено големия брой играчи, поставени на непривични позиции. В центъра на терена, може би най-важната зона, имаме двама крайни защитници - Жеферсон и Вион ?! На десния бек пък реално нямаме истински бек, а нападател... На върха на атаката е Йомов, който винаги е бил атакуващ халф / крило. Пусни си Вион на бега, Жеферсон и Тиаго в средата, Йомов пред тях и отпред двама истински нападатели (Кайседо и Синклер). И заспиваме. Напрегнах се малко
Само ЦСКА !
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 14:09:40 #8Май пак ще мъчим Синклер като халф-бек. Не ме кефи хич тая работа при наличието на Вион.
бате ВИ
на 18.03.2021 в 14:05:56 #7Пребиваваме ги с 2-0 , С безидейна игра и 60 паса към Мазику по крилото
bggbobikempes
на 18.03.2021 в 13:12:31 #6Днес е празник ЦСКА играе.
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 10:12:45 #5Стефчо, в много добро разположение на духа си, явно вече си привикнал и идиoтcтвото на Леца не те разклаща
ЦСКА играе, очакваме с интерес мачояете и съперниците. На няколко стъпки сме от поредния трофей, който ще сложим в музея
Ти вероятно си такъв оптимист защото вече няма да се разсейвате на два фронта и ще се съсредоточите върху шампионата
stefan-ganev-XShAozq8
на 18.03.2021 в 09:03:12 #4Че тя когИ беше едната ви купа бре- преди 10 години..все едно аз да кажа че в годините откак Чорбата няма шампионска титла,Левски има цяяяла една титла-факт!
stefan-ganev-XShAozq8
на 18.03.2021 в 08:12:20 #3Bloody, не разсъждавам а гледам фактите.С какво загубения финал от Локо ,и драмите ви с Ботев ПД по-миналия сезон се различават от нашите провали срещу Славия и Черно море например..
stefan-ganev-XShAozq8
на 18.03.2021 в 07:52:48 #2Аз ако съм на Тирето-отпадам още днеска
За ко ви е да губите още един финал бре,не виждате ли че от как Гномеца ви сложи тирето ,прокобата яко ви налази и вас?
Мик Джагър
на 18.03.2021 в 07:43:20 #1Мачкай Бруно
Искаше ми се Вион да е десен халф-бек и да играем с един опорен халф (Джеферсон), а пред него да са Тиаго и Пеняранда, ама нейсе.