От началото на март „Победа" АД пуска в масова продажба на пазара в цялата страна нов артикул бонбони от марката „Черноморец" - с парченца ябълка и стафиди. Новите бонбони се произвеждат пилотно от средата на м. януари тази година и са дългоочаквано продуктово разширение на легендарната марка.
Те се продават в зелена опаковка, в разфасовка от 187 гр., която съдържа 24 бонбона.
Предстои пускането на пазара и на по-малка разфасовка от 94 гр. с 12 бонбона в кутия.
Продуктът се произвежда на основата на фъстъчено-млечна паста, в чието съдържание преобладават печени фъстъчени ядки.
Използва се обезмаслено сухо мляко, а не придобилите вече широка популярност заместители на сухите млека.
В новите бонбони се влагат изцяло натурални продукти - сочни стафиди и парченца ябълка, които са продукт на патентована технология за запазване на полезните съставки на плода при производството на сладкарски изделия, която е без аналог на българския пазар.
Класическите бонбони „Черноморец" с порокалови корички, чиято рецепта е с над 30-годишна история, са добре познати на българския потребител.
Те са на трето място по пазарен дял за 2007 г. - около 10 % от обема на търговията с шоколадови бонбони, по данни на ACNielsen Bulgaria.
USD
CHF
GBP
anchevp
на 29.02.2008 в 12:18:10 #6zetxx
на 29.02.2008 в 06:34:48 #5kratun
на 29.02.2008 в 04:35:02 #4gecatta
на 28.02.2008 в 11:28:25 #3Рошко
на 28.02.2008 в 11:02:41 #2Савата
на 28.02.2008 в 10:52:11 #1