В заседателната зала на Столичния общински съвет от 10 ч. днес ще се състои обществено обсъждане на бюджета на Столичната община за тази година.
Предложението на общинската администрация е бюджетът на София за 2010-а да е в размер на 1 213 969 340 лева.
USD
CHF
GBP
HERMES
на 07.01.2010 в 08:40:09 #1А дали някой ще се сети да пита Фандъка какво стана с големите обещания на БиБи за връщане на 50% от ДОД в бюджета на столицата, а не както е сега - 30%. Това са близо 1 милиард лева ! Нали БиБи винаги ревеше, че Станишев крадял столичани? Е, къде си сега БиБи? Защо не промени процента? Защото си мошеник и некадърник, ето защо. И защото твоето бездарно протеже Фандъка е пълно недоразумение като кмет. Що сега Фандъка не ревне, че иска и останалите 20%? Нали каза, че не зависела от никого. Ми докажи го! Поискай ги. Ама не ти стиска, нали, кукло на конци.