Външните министри от НАТО решиха постепенно и при определени условия да подновят връзките си с Русия след намесата на Москва в Грузия.
Това заяви генералният секретар на НАТО Яп де Хоп Схефер след провелата се днес среща в Брюксел, цитиран от Ройтерс.
Руският посланик в ЕС Владимир Чижов, цитиран от РИА Новости, определи разговорите като конструктивни.
На срещата на външните министри от НАТО днес и утре в Брюксел присъства и българският външен министър Ивайло Калфин.
USD
CHF
GBP
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:58:19 #60Трябваше да продължа да не пиша в чата на нюза. Много затъпяли и идеологически фанатизирани хора има тука. Black out - по добре и ти се изнасяй от чата, че виждам че си мислещ човек. За фанатиците тук имаше един много хубав израз - "О, свещенна простота". Лека ви вечер другари. Дано никога повече не се изкуша да ви прочета простотиите. Пожелавам ви благодатен запой и нека дядо Иван ви спаси от злините на мръсните капиталисти... а и да живее другаря Путин де, как без това.
Black out
на 02.12.2008 в 20:56:48 #59klf123, сравнението ти е меко казана не адекватно!!! Садам само в последното възстание срещу него изтрепа над 100 000 калпака /феса/
klf123
на 02.12.2008 в 20:54:21 #58Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 22:36 А как може да си агресор в собствената си територия???!!!! --------------------------------- Абе ти си много ТЪП бе. Пол Пот какъв е бил бе. А Садам защо го обесиха? Ти на колко години беше?

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:54:07 #57На руснаците плюса е , че взеха на США-то хамърите
и ония как пискаха да им ги върнат... нямаааааааааааааа
ахаххаха 
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:52:54 #56Не, не, не , ше умра от смях , честноооооооо
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:51:59 #55чак имаше и захапани вратовръзки
и после бягане 60 метра свободна дисциплина
klf123
на 02.12.2008 в 20:51:17 #54Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 22:49 Алоооооу!!! Сега сме 21 век!!! Къде отпра в 19-ти???!!! То вярно е че Русия е още в 19-ти ама ----------------------------- Айде сега века ти е виновен.

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:50:32 #53|vna Осетия видя демокрацията в пълна сила
klf123
на 02.12.2008 в 20:50:18 #52nqkoi drug Регистриран на: 06.08.2007, 20:49 Не са НАВЛИЗАЛИ, а се движеха в международно признати /включително по онова време и от Русия/ свои граници и са си техни ВЪТРЕШНИ работи колко сепаратисти са убили. Или щеше да е справедливо по време на чеченската война някой по-силен да нахлуе в Русия която убиваше също невинни граждани/сепаратисти и да я отдели от Русия? А?......... ---------------------------------- http://www.youtube.com/watch?v=RMr-f0kohws&feature=related Да го наречем разходка из Осетинският вилает.
Много демократично. Браво.

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:49:26 #51а тоя запад и нато що само фъфлеха, фъфлеха и умряха
да не е от тия "пияни мужици" 
Black out
на 02.12.2008 в 20:49:09 #50Алоооооу!!! Сега сме 21 век!!! Къде отпра в 19-ти???!!! То вярно е че Русия е още в 19-ти ама

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:48:20 #49За руснаците знам че не са агресори а освободители... И Аллахците от Косовските Аллахци така смятат
klf123
на 02.12.2008 в 20:44:42 #48nqkoi drug Регистриран на: 06.08.2007, 20:49 Пуснато на: 02.12.2008, 22:18 Black out аз за това го писах с държава А и Б за да не ги затормозявам идеологически. Иначе много дълги постове и диалози ще станат. А сега поне си личи кой е крив и кой прав. Очаквам въпвоси от типа - а защо САЩ пратиха кораби или защо САЩ са в Ирак. Дето се вика като не можеш да се оправдаеш поне обвини. Иначе за самия пост някъде кав средата има смислова грешка от бързане относно сепаратистите, но като цяло е разбираем. ------------------------------------ Отворен, хайде включи и страна В и страна Г. Иначе много едностранно така изглежда. То така и нас "цивилизованите" европейски страни не са ни имали за главна буква до 1878г. Иначе много лесно ще те попитам за следният казус. Страна А (Турция) е призната и суверен. Страна Б (Русия и не мога да не отбележа Финландия намираща се по това време в рамките на Русия) напада страна А за да освободи поробен народ В. Така харесва ли ти? По късно страните от Европа да ги наречем Г решават да разпокъсат страна В щото нещо не им изнася.

izotzadze
на 02.12.2008 в 20:43:50 #47на руснаците им идва нанагорно - финансова криза и нова надпревара във въоръжаването. Скоро ще има нов Горбачов и нов разпад - тоя път като огледало - на много късчета. Ама няма как вече да питат за биенето на негрите, щото американците си избраха негър за президент. За Русия това е 25 век.
dddddd
на 02.12.2008 в 20:38:28 #46Ами сигурно може, ако гражданите ти са с чужди паспорти, добити по етнически и наследствени причини. Особено ако члеуват и в разни банди.
Black out
на 02.12.2008 в 20:37:25 #45За руснаците знам че не са агресори а освободители...

Black out
на 02.12.2008 в 20:36:22 #44А как може да си агресор в собствената си територия???!!!!
dddddd
на 02.12.2008 в 20:34:46 #43"всички чифутски медии признаха- Грузия е агресора" Жизнь, именно, и повечето съветски.

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:31:11 #42Black out, знам сега , че не ти се спори по тази тема , шото си аутсайдер , ама не променяй темата , върни се там пак
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:30:11 #41Пак изкривяваш темата. Аз ти говоря за война в конкретния регион със същите обстоятелства водена от същия президент и същата държава и то преди по-малко от 10 години. Индианците и троянците са за историята. Говорим за сегашна политика. И колко е удобно никой от вас като не може да обори аргументите как го избивате на история хумор и "ама еди койси каза еди какво си". Факти господа, факти.