Външните министри от НАТО решиха постепенно и при определени условия да подновят връзките си с Русия след намесата на Москва в Грузия.
Това заяви генералният секретар на НАТО Яп де Хоп Схефер след провелата се днес среща в Брюксел, цитиран от Ройтерс.
Руският посланик в ЕС Владимир Чижов, цитиран от РИА Новости, определи разговорите като конструктивни.
На срещата на външните министри от НАТО днес и утре в Брюксел присъства и българският външен министър Ивайло Калфин.
USD
CHF
GBP
Black out
на 02.12.2008 в 20:29:33 #40izotzadze

izotzadze
на 02.12.2008 в 20:27:42 #39На срещата на външните министри от НАТО днес и утре в Брюксел присъства и българският външен министър Ивайло Калфин. .................. точно така - присъства. Щото да участваш е нещо много по-различно. Пък и кой ли ще го вземе насериозно - външен министър на мафията България.
Black out
на 02.12.2008 в 20:27:39 #38LifeStyle, че преди 300 години имало ли е САЩ бре???!!! Баси и непросветените комуняги

LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:26:05 #37Пуснато на: 02.12.2008, 22:22 LifeStyle, е па ти може да искаш да се върнем и до троянската война... Объркан все пак говориме за история на США - има - няма 300 години
ква троянска война бе 
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:23:41 #36"Black out, ми твоите грузинци кво направиха бе навлязоха и убиха колко много невинни и БЕЗЗАЩИТНИ души " Не са НАВЛИЗАЛИ, а се движеха в международно признати /включително по онова време и от Русия/ свои граници и са си техни ВЪТРЕШНИ работи колко сепаратисти са убили. Или щеше да е справедливо по време на чеченската война някой по-силен да нахлуе в Русия която убиваше също невинни граждани/сепаратисти и да я отдели от Русия? А? Или според теб силния трябва да решава? Не трябваше ли както в случая с Русия това да си остане ВЪТРЕШНА работа и да се месят дамо хуманитарни организации и дипломати? Или за Русия има друг стандарт? А?
pointzero
на 02.12.2008 в 20:22:43 #35някой друг, ти май си последния мохикан продулжаващ да твърди, че Русия е започнала войната.. Ако си бил в кома последните 2-3 месеца, ще те осведомя, че дори и грузинци от висшия апарат (както преди това и личности от Европа, че дори и САЩ - без обкръжението на храстов, разбира се) признаха, че ГРУЗИЯ е започнала конфликта! Не ми благодари. Удоволствието беше мое!
Black out
на 02.12.2008 в 20:22:17 #34LifeStyle, е па ти може да искаш да се върнем и до троянската война...
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:21:01 #33виж, момче, като се водим по историята искам да ми кажеш за индианците. Все пак всичко по реда си
Black out
на 02.12.2008 в 20:19:45 #32LifeStyle, та последно колко невинни осетинци убиха рушняците и колко виновни грузинци убиха русняците...и защо едните трябваше да преувеличават десетократно /а може и повече/ жертвите си от "безумната и непровокирана грузинска агресия"???? И като ще сравняваме ситуацията не в конкретният случай а изобщо по планетата...та какво ще кажеш за Чечня???!!!
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:18:43 #31Black out аз за това го писах с държава А и Б за да не ги затормозявам идеологически. Иначе много дълги постове и диалози ще станат. А сега поне си личи кой е крив и кой прав. Очаквам въпвоси от типа - а защо САЩ пратиха кораби или защо САЩ са в Ирак. Дето се вика като не можеш да се оправдаеш поне обвини. Иначе за самия пост някъде кав средата има смислова грешка от бързане относно сепаратистите, но като цяло е разбираем.
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:16:26 #30Чак след 3 месеца всички чифутски медии признаха- Грузия е агресора а тук по цял ден с папата ни убеждавахте как не било така
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:15:06 #29Black out, ми твоите грузинци кво направиха бе навлязоха и убиха колко много невинни и БЕЗЗАЩИТНИ души
добре , че е Русия... иначе разчитайки на чифутските медии нямаше нищо да се знае
Black out
на 02.12.2008 в 20:14:07 #28nqkoi drug, прекалено сложно си се изразил...все пак хората за които се отнася обяснението не са завършили нормални училища а партийни школи и РАБФагове
Джунджурляче
на 02.12.2008 в 20:13:02 #27Пияни мужици са твоите хора
Black out
на 02.12.2008 в 20:11:27 #26sedese, на всички е ясно че косоварите са долна бандитска сган....точно за това ги отделиха, за да могат да ги оградят и контролират! Сърбите макар и боклукчиво племе ще станат част от ЕС, докато косоварите...НИКОГА! Също така, ако Косово беше останало в Сърбия, същата нямаше и да помирише ЕС! Колкото и невероятно да звучи на някои комунистически прости манерки,сърбите сами се отказаха от Косово и проблемите свързани с него...това дето лаят политиците им е само за пред електората....иначе никой неще Косово
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:10:25 #25Държава А е призната от абсолютно всички страни в света за независима и се признава териториалната й цялост. По-големият й съсед - държава Б - е комплексирана от това че е изгубила голямата война и има нужда да си покаже... достойнството някъде за да му олекне на народа че все още е велик. Решението - държава Б напада държава А /която както всяка нормална държава, включително и както е постъпила държава Б по-рано, държава А иска да усмири със сила/, влиза в международно признатите й граници и започва война с нея за да защити няколко десетки хиляди сепаратисти, които за тежест са си взели паспорти от държава Б. Въпрос с доста понижена трудност: Вината за войната в границите на държава А е на: 1- държава А 2- държава Б
klf123
на 02.12.2008 в 20:10:16 #24Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 21:58 LifeStyle, статията е за Грузия! Що се касае до Косово то в момента е признато от почти целият западен /цивилизован/ свят! Що се касае до Осетия и Абхазия, към момента на войната не са признати от абсолютно никой...те не че сега са...освен ако не броиш Никарагуа и Хамас за държави --------------------------------------- Освен че е глупав, пък и нетърпелив. Потрай малко.
СУ37
на 02.12.2008 в 20:09:54 #23Тези мекотели от НАТО не могат да поставят никакви условия и то на Русия. Дрисльовци смотани !!! Навремето Червената Армия не биваше да спира до Берлин, а да продължи до Атлантика. Така сега шяхме да имаме единен ЕС силен иконмически и военно и ефективно противопоставящ се на чифутлятя от УСА.
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:07:35 #22sedese, 100% това е работа на Путин
sedese
на 02.12.2008 в 20:03:37 #21Black out, те затова в Прищина наскоро гръмнала бомба. Нали знаеш, кой е авторът? А на целият западен свят се наложи да се почеше здраво по "цивилизованата" тиква...........