Външните министри от НАТО решиха постепенно и при определени условия да подновят връзките си с Русия след намесата на Москва в Грузия.
Това заяви генералният секретар на НАТО Яп де Хоп Схефер след провелата се днес среща в Брюксел, цитиран от Ройтерс.
Руският посланик в ЕС Владимир Чижов, цитиран от РИА Новости, определи разговорите като конструктивни.
На срещата на външните министри от НАТО днес и утре в Брюксел присъства и българският външен министър Ивайло Калфин.
USD
CHF
GBP
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:03:14 #20klf123, той като бушляка повтаря едно и също ама като му свърши мандата ( у нюза ) и ще се извинява
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:02:12 #19и квото и да е , ама "целият свят" що не може да се изправи срещу тия "пияни мужици"
ебем ти и мужиците 
klf123
на 02.12.2008 в 20:02:04 #18Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 22:00 klf123, попрочети малко история...запознай се в детайли със събитията в Косово и въобще бивша Югославия, като цяло и тогава ще спорим! ------------------------------ Кажи ти бе умник. Вкарай ме в правия път.
nqkoi drug
на 02.12.2008 в 20:00:58 #17Лайфстайл - сигурно е гадно като не можеш да обориш очеизвадни аргументи. Тогава идва време на обидите. Точно следваш политическата линия на Москва.
LifeStyle
на 02.12.2008 в 20:00:31 #16i da re`eм те защити само биг го лапа
Black out
на 02.12.2008 в 20:00:00 #15klf123, попрочети малко история...запознай се в детайли със събитията в Косово и въобще бивша Югославия, като цяло и тогава ще спорим!
LifeStyle
на 02.12.2008 в 19:59:56 #14Black out, теб сега ако те признаят за резан албанец всички във форума и кво правим
LifeStyle
на 02.12.2008 в 19:59:02 #13Black out е сигурно косовски албанец
Black out
на 02.12.2008 в 19:58:05 #12LifeStyle, статията е за Грузия! Що се касае до Косово то в момента е признато от почти целият западен /цивилизован/ свят! Що се касае до Осетия и Абхазия, към момента на войната не са признати от абсолютно никой...те не че сега са...освен ако не броиш Никарагуа и Хамас за държави

klf123
на 02.12.2008 в 19:57:56 #11Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 21:42 Тоя па...абе умньо...да не би Грузия да е нападала Русия???!!! Чий точно го крепят руски войски в независима държава, призната от цял свят????!!! Кой и с чия помощ направи едно от най-големите етнически прочиствания в новата история???!! Жалко че грузия е дребна, бедна и слаба държавица иначе осетинците и най-вече абхазците заслужават да бъдат изтребени до крак! ----------------------------------------------- Тоя па...абе глупендер да не би Сърбия да нападна УСА. Чий го дръшат натовските войски в независима Сърбия, призната от цял свят???!!! Отностно етническото прочистване за индианците от Северна Америка ли питаш? Последното ти изречение оставям без коментар. То говори достатъчно за теб.
LifeStyle
на 02.12.2008 в 19:55:00 #10Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20, ей резак умрял
кажи ми кога целият свят кога призна държава на име Косово
допреди 5 години имаше ли я тая на картата бе мухъл 
Black out
на 02.12.2008 в 19:42:37 #9Тоя па...абе умньо...да не би Грузия да е нападала Русия???!!! Чий точно го крепят руски войски в независима държава, призната от цял свят????!!! Кой и с чия помощ направи едно от най-големите етнически прочиствания в новата история???!! Жалко че грузия е дребна, бедна и слаба държавица иначе осетинците и най-вече абхазците заслужават да бъдат изтребени до крак!
LifeStyle
на 02.12.2008 в 19:39:36 #8Podroben, или тях да променят
Podroben
на 02.12.2008 в 19:37:55 #7НАТО разбра, че истинският агресор беше Грузия и леко започна да променя тона. Очаквам скоро съвсем да го променят.
LifeStyle
на 02.12.2008 в 19:35:45 #6факт е , че всяка тяхна втора дума е "Русия"
и не мога да разбера кво се занимават с тия "пияни мужици" 
klf123
на 02.12.2008 в 19:34:51 #5Black out Регистриран на: 16.07.2006, 17:20 Пуснато на: 02.12.2008, 21:17 Факт е че ги поставят бе тампон! ---------------------------- Прав си. Могат само да си поставят тампон, в ан..ното си отверстие.

Black out
на 02.12.2008 в 19:17:32 #4Факт е че ги поставят бе тампон!
Black out
на 02.12.2008 в 19:14:20 #3Чижов....абе руснаците имената на улицата ли си ги намират

TheTrue
на 02.12.2008 в 18:39:37 #2България може много добре да изиграе своите карти пред света, но само ако ги държат разумни и интелигентни хора. Обаче правителството и управниците ни са пълен аут. БКП - Безбожно Крадливи Предатели!
pointzero
на 02.12.2008 в 18:27:28 #1...присъства и българският външен министър Ивайло Калфин.... --------------- ей това е най-важното !с него трябваше да започнете
